Wellness i aktywny wypoczynek w stolicy polskich Tatr

Nosalowy Park Hotel & SPA to nowa inwestycja hotelowa, której otwarcie planowane jest w sezonie zimowym 2019/2020 roku. Nosalowy Park Hotel & SPA powstanie w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor, którego historia sięga 1905 roku. W okresie 20-lecia międzywojennego miejsce to było jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego. Nowy hotel ma nawiązywać do najlepszych czasów stolicy polskich Tatr oraz bogatej historii miejsca. Ma wyróżniać go także wyjątkowa oferta wellness.

 

Nosalowy Park Hotel & SPA to nowy hotel w standardzie 5* położony w centrum Zakopanego. Obiekt ten to idealne miejsce na komfortowy wypoczynek i wellness w samym sercu polskich Tatr i miejsce, które ma inspirować gości. Hotel zaprosi swoich gości do zejścia z utartego szlaku, wybrania indywidualnej drogi i czerpania ze źródeł inspiracji. Na stronie teaserowej dostępnej pod adresem nosalowypark.pl odsłonięto szczegóły powstającego w Zakopanem obiektu Nosalowy Park Hotel & SPA.

Ponadprzeciętny standard
Bazując na wieloletniej tradycji i doświadczeniu Grupy Nosalowy nowy obiekt zaoferuje ponadprzeciętny standard oraz najwyższą jakość usług. Na gości czekać będzie 139 pięciogwiazdkowych pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z dbałością o najmniejsze detale. W ofercie znajdą się pokoje typu Superior, Deluxe, Junior Suite oraz Suit, a także Deluxe View, z zachwycającym widokiem na góry i pasmo Gubałowki. Mieszkańcy najbardziej luksusowych pokoi typu Executive Suite będą mogli podziwiać panoramę Tatr i pasmo Gubałówki z prywatnych ogrodów na dachu.

Przestrzeń do wypoczynku i relaksu
Nosalowy Park Hotel & SPA to także doskonała przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Niewątpliwym atutem nowopowstającego hotelu będzie doskonale wyposażona strefa wellness z saunami i klimatycznym basenem, centrum fitness ze sprzętem do ćwiczeń marki Technogym, jak również luksusowe NABE SPA z gabinetami typu spa suite, autorskimi kosmetykami oraz zabiegami z elementami medytacji i ćwiczeń oddechowych. SPA mieścić się będzie w zabytkowej części hotelu, w pięknych wnętrzach odrestaurowanej Villi Marilor.

NABE SPA – ekskluzywna enklawa spokoju
Będzie to druga, poza Nosalowy Dwór Resort& SPA, lokalizacja autorskiej marki NABE SPA, której filozofia oparta jest o kompleksowe podejście do pielęgnacji relaksu inspirowane naturą.
NABE czerpie z energii żywiołów (stąd logo NABE SPA otoczone symbolami wody, ognia, powietrza i ziemi) i sąsiedztwa otaczającej, górskiej przyrody. Widać to wyraźnie we wnętrzach i menu zabiegów rytuałów NABE SPA działającego od ubiegłego roku w Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem. Mieszczące się w zabytkowej Willi Marilor NABE SPA stanie się ekskluzywną enklawą spokoju. SPA oferować będzie 9 gabinetów typu SPA suite (w tym jeden gabinet VIP z sauną i gabinet dla par) wyposażonych w wannę, co będzie umożliwiało kojące kąpiele przy każdym zabiegu, oraz mini strefę relaksu, gdzie odprężeni będziemy celebrować nasz dzień popijając zdrowy koktajl.

Trening klasy premium
-W poszukiwaniu równowagi zgodnie z filozofią wellness (z połączenia słów well-being – dobre samopoczucie i happiness- szczęście) coraz więcej ludzi dostrzega zalety płynące z aktywności fizycznej i stara się aby była ona regularna. Wychodząc ze Spa udamy się na profesjonalnie wyposażoną siłownię. Wszystkie urządzenia Technogym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby nie tylko pozwalać na efektowne ćwiczenia, lecz również po to, by sprawić prawdziwą przyjemność ćwiczącemu i cieszyć się niepowtarzalnym designem – mówią przedstawiciele hotelu.

Unikatowe zaplecze konferencyjno-eventowe
Opracowany przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci projekt nawiązuje do najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej. Łączy w sobie styl secesyjny i art deco z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań. Za projekt wnętrz odpowiada gdańska pracownia Ideograf. Nosalowy Park Hotel & SPA stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy Nosalowy w Zakopanem, obok położonego w górnej części miasta kompleksu Nosalowy Dwór Resort & SPA, składającego się z czterech hoteli i unikatowego w skali Polski zaplecza konferencyjno-eventowego.

Źródło: opracowano na podstawie materiałów prasowych Nosalowy Park Hotel & SPA

- REKLAMA -