Mobilne siłownie BGŻ BNP Paribas

16 miast i wysoki poziom endorfin to plan Banku BGŻ BNP Paribas na aktywną jesień. Brak czasu i motywacji przestaje być już wymówką. BGŻ BNP Paribas pyta: Nie dasz rady dotrzeć na siłownię? Żaden problem – to ona przyjedzie do ciebie. Jak zapowiadają organizatorzy akcji, w październiku mobilna siłownia odwiedzi ośrodki uniwersyteckie w całym kraju.

Masa czy rzeźba? Trening siłowy, a może jednak cardio? Wątpliwości rozwieje Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, autor wielu publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych. W ramach projektu będzie prowadził sesje Q&A i udzielał porad w 14 miastach na trasie mobilnej siłowni.

Dodatkowo, Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną aplikację, która wygeneruje plan treningowy dla każdego, kto chce zainwestować w zdrowie i sprawność. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, aby system podpowiedział, jak należy ćwiczyć, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Więcej informacji o lokalizacjach mobilnej siłowni można znaleźć na aktywnizbgzbnpp.pl

Źródło: materiały prasowe BGŻ BNP Paribas

- REKLAMA -