Trening interwałowy z marką Cybex

Trenażer SPARC amerykańskiej marki Cybex to urządzenie zaprojektowane do treningu HIIT. Sprawdzi się w strefie treningu funkcjonalnego, HIIT i treningu typu cross. Jeżeli więc chcemy zaproponować klientom trening interwałowy, to odpowiedzią na ich potrzeby może być SPARC.

Prosty i intuicyjny

Opatentowany tor ruchu po łuku sprawia, że nawet trening o bardzo wysokiej intensywności na SPARC nie obciąży kolan. Ponieważ subiektywne odczucie wysiłku jest minimalizowane, użytkownik może zmobilizować się do ciężkiego treningu. Obsługa SPARC jest prosta i intuicyjna: wystarczy wejść na urządzenie i rozpocząć trening.

Szybkie efekty w krótkim czasie

Z trenażerem SPARC klienci klubów fitness zrealizują następujące cele treningowe: utrata wagi, budowanie mięśni i siły, podkręcenie metabolizmu i poprawa wydolności. Udoskonalona biomechanika urządzenia gwarantuje doskonałe rezultaty przy małym obciążeniu. Na SPARC można wykonać niemal wyczynowe sprinty. Maszyna jest zasilana siłą mięśni użytkownika.

Bezpieczny trening interwałowy

SPARC ma trzy poziomy wzniosu. W każdym z nich ćwiczący przyjmuje inną pozycję treningową angażującą różne grupy mięśniowe. Prosta w obsłudze konsola ułatwia konfigurację interwałów. Trening na tej maszynie można wykonać w dwóch trybach: pętli i interwałowym. Specjalny mechanizm dodatkowego oporu umożliwia zwiększenie intensywności ćwiczeń.

Dystrybutorem marki CYBEX w Polsce jest firma TOP-GYM.
#poznajSPARC #treningHIIT #treninginterwałowy

Opracowano na podstawie materiałów prasowych partnera portalu.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ