Studio Synergy – najdłużej działająca sieć z treningami EMS w Polsce

Studio Synergy to dynamicznie rozwijająca się sieć franczyzowa, oferująca treningi z wykorzystaniem nowoczesnej metody, jaką jest EMS (Electrical Muscle Stimulation). Działa od 2015 roku, a od 3 lat oferuje możliwość otwarcia swojego studia treningowego pod marką Synergy. Aktualnie sieć posiada 9 studiów znajdujących się w Krakowie, Bibicach, Radomiu, Liszkach, Żyrardowie i Katowicach.

Dynamiczny rozwój w pierwszej części roku

Pierwsza część roku zaowocowała w Studio Synergy otwarciem dwóch nowych punktów franczyzowych. Pierwszy znajduje się w podwarszawskim Żyrardowie i udowadnia, że w mniejszych miastach drzemie ogromny potencjał na rozwój treningów EMS. Bycie prekursorem na rynku, to ogromna przewaga. Drugi, został otwarty w Krakowie, a jego właścicielka to jedna z wielu zadowolonych klientek sieci. Odniosła sukces treningowy dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła Studio Synergy. Teraz z kolei chce wspólnie odnieść sukces w biznesie.

Biznes dopasowany do trendów

Studio Synergy idealnie wpisuje się w rosnące zainteresowanie niewielkimi studiami treningowymi. Kameralna atmosfera w butikowym studio, oszczędność czasu, indywidualne podejście oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie to wyróżniki, jakie stale przyciągają nowych podopiecznych. Trening z elektrostymulacją wywodzi się z fizjoterapii, jest więc idealny dla osób po kontuzjach lub chcących zadbać o swoją kondycję i zdrowie. To z kolei doskonale łączy się z rosnącymi trendami healthcare.

Bartłomiej Stanek, CEO Synergy

Daje to podstawy ku temu, żeby myśleć o branży studiów z treningiem EMS w kategoriach biznesu przyszłości, który będzie dynamicznie się rozwijał. Więcej na temat kierunku w jakim rozwija się ten sektor, można posłuchać w wywiadzie jaki udzielił Bartłomiej Stanek, CEO sieci:

Jakość w każdym aspekcie

Jedną z wartości marki w Studio Synergy jest jakość. Jest ona widoczna we wszystkich działaniach sieci, takich jak trening, obsługa klienta czy model biznesowy. Od samego początku Synergy dobierało również jakościowych partnerów. Od pierwszych dni działania współpracuje wyłącznie z systemem Miha Bodytec, oferującym najwyższej klasy sprzęt do treningów EMS. Podobnie jest z doborem partnerów franczyzowych. Muszą to być osoby przedsiębiorcze, chcące stale się rozwijać i osiągać więcej. Dla osób zainteresowanych otwarciem własnego studia z treningami EMS, więcej informacji TUTAJ 

Wielokrotnie docenieni

Sieć Studio Synergy Franchise, zostało wyróżnione między innymi prestiżową nagrodą w kategorii „Debiut roku” w konkursie Franchising Awards. Otrzymało również statuetkę za najlepszą prezentację biznesową w konkursie POWER SPEECH BUSINESS IDEA 2023 mierząc się z kilkunastoma innymi konceptami biznesowymi.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -