Sotrender

Sotreneder podsumował maj na Instagramie. W najnowszym wydaniu Instagram Trends w dalszym ciągu królują influencerzy, głównie sportowcy i blogerki modowe.

Fitness jest jednym z tematów, który wzbudza największe zaangażowanie w mediach społecznościowych. Potwierdzają to ostatnie analizy najpopularniejszych profili. W zestawieniu branż, fitness znajduje się bez zmian na 18 miejscu, za to trenerzy personalni wskoczyli na jedną pozycję wyżej  i zajmują 8 miejsce.

Sotrender
Zestawienie branż – Instagram Trends maj 2017

Królem polskiego Instagrama jest Robert Lewandowski. Na drugim miejscu znalazła się Joanna Jędrzejczyk, która w połowie miesiąca obroniła tytuł mistrzyni świata UFC. Zaraz po nich największe zaangażowanie w kolejności wzbudzają Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska. O jedną pozycję wyżej wskoczyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli fit.lovers.

Sotrender
Zestawienie sportowców wg. zaangażowania – Instagram Trends maj 2017

To właśnie trenerzy personalni są grupą, która systematycznie rośnie na Instagramie.
Zaangażowanie wzbudzają również Akop i Sylwia Szostak, Julita Kotecka i Paweł Nerek, Michał Wrzosek,  którzy odnotowują miesięcznie nawet kilkunastoprocentowe wzrosty w liczbie swoich obserwatorów.

Sotrender
Największe konta na polskim Instagramie w kategorii Trenerzy personalni – maj 2017
- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ