TRX® z nowym wyłącznym dystrybutorem w Polsce

TOP-GYM to nowy wyłączny dystrybutor na Polskę marki TRX® – światowego lidera w dziedzinie treningu z ciężarem własnego ciała w podwieszeniu oraz treningu funkcjonalnego.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć portfolio marek, o kolejnego tak znaczącego gracza na międzynarodowym rynku. To kolejny krok na drodze do doskonalenia naszej oferty i dopasowania jej do oczekiwań naszych klientów

– mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM.

– Misją TRX jest to, by klasy trening światowej klasy był dostępny dla każdego poprzez innowacyjną, autorską wirtualną platformę treningową i aplikację TRX Training Club. Dzięki wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, TRX wyznaczył nowe podejście do ćwiczeń – mówi Oliver Ciaravino, wiceprezydent od globalnego rozwoju marki.

TRX Training Club – globalna społeczność online

Platforma i aplikacja TRX Training Club to cyfrowa społeczność zjednoczona przez ruch. Oferuje dostęp do zajęć TRX LIVE®, treningów na żądanie, treningów personalnych oraz ekskluzywne rabaty na produkty. Zwiększa to korzyści z treningu z TRX dla każdego ćwiczącego, w każdym miejscu na świecie.

Strefa funkcjonalna z TRX Studio Line

Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić mniejszą powierzchnię w twoim klubie wykorzystując pojedyncze stanowisko do ćwiczeń, czy masz do dyspozycji większą powierzchnię, w którą znakomicie wpasują się bramy TRX®, w tym bramy narożne, TRX oferuje przemyślane koncepcje strefy funkcjonalnej.
Dzięki modułowym rozwiązaniom TRX® do treningu funkcjonalnego i w podwieszeniu wraz z opcją przechowywania akcesoriów, optymalnie wykorzystasz powierzchnię treningową, niezależnie od dostępnego miejsca.

Zapewnij swoim klubowiczom unikalne doświadczenia!

Skontaktuj się z nami:
m.wolny@top-gym.pl + 48 668 018 040
TOP–GYM Fitness Equipment Group

Więcej na www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -