miha bodytec Poland® najlepszym dystrybutorem miha bodytec® w 2019

Podczas dorocznego zjazdu dystrybutorów miha bodytec® w Augsburgu w dniach 9-10 października, Maciej Wolny, Poland Miha Distributor odebrał nagrodę dla NAJLEPSZEGO DYSTRYBUTORA miha bodytec® za rok 2019.

Spośród 40 dystrybutorów miha bodytec® to właśnie polski dystrybutor otrzymał to ogromne wyróżnienie.
Wieloletnia i systematyczna praca Macieja Wolnego (od 2015 r.) na rzecz budowania całkowicie nowego rynku EMS w Polsce, popularyzacji treningu EMS, wsparcia sprzedażowego, edukacyjnego i marketingowego dla partnerów biznesowych, które zapewnia miha bodytec Poland® (https://www.facebook.com/mihabodytecPolska/) zostały docenione. W roku 2018 to prestiżowe wyróżnienie przypadło w udziale Francji.

Jak przyznaje Maciej Wolny „ jesteśmy dopiero na początku drogi, ale faktem jest, że złota era treningu EMS w Polsce właśnie nadeszła. Teraz jest najlepszy moment na inwestowanie w segment EMS, a przyznana nagroda to wspólny sukces zarówno teamu miha bodytec Poland®, ale również naszych klientów, którzy mądrze kreują rynek EMS w Polsce ”.

Jak czytamy w materiałach prasowych, nagroda jest też informacją, iż klienci w Polsce otrzymują najwyższą jakość obsługi, wsparcia i opieki na świecie. miha bodytec Poland® od początku działalności skoncentrowała się na wszechstronnym wsparciu klientów. Dotyczy to zarówno fazy planowania studia EMS, zakupu systemu do treningu EMS, oraz co niezmiernie ważne – wsparcia posprzedażowego. Dystrybutor konsultuje z klientem lokalizację i wygląd nowo powstałych realizacji. Pomaga w zdobyciu finansowania oraz zaplanowaniu procedur i standardów obsługi studia oraz treningu EMS.

miha Bodytec Poland® organizuje także szkolenia i eventy umożliwiające klientom dostęp do fachowej wiedzy o EMS na najwyższym światowym poziomie, współpracując z najbardziej prestiżowymi podmiotami i instytucjami z zagranicy m.in. Międzynarodowym Instytutem Treningu EMS – Gluckerkolleg, EMS Business Academy czy uniwersytetami niemieckimi, prowadzącymi rozległe badania w zakresie treningu EMS.

Rok 2019 jest z pewnością przełomowy pod tym względem- I Kongres EMS Training & Business zorganizowany w lutym we Wrocławiu zgromadził ponad 200 uczestników, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również strefa Official FIWE & EMS Training Zone podczas niedawnych targów FIWE w Warszawie. Ostatnim akcentem szkoleniowym w tym roku są intensywne 2-dniowe warsztaty dla zaawansowanych „Marketing, Sprzedaż i Zarządzenie w Studiu EMS” z Danem Samkiem 26-27 października we Wrocławiu.

Link do filmu
https://youtu.be/ios-LXsIn_k

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ