Calypso Fitness na czas epidemii

Ogłoszenie na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego uniemożliwia uczęszczanie do klubów fitness. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sieć klubów Calypso Fitness wprowadziła szereg działań mających na celu nie tylko zmotywowanie do uprawiania sportu w domowym zaciszu ale też wspierających, edukujących i instruktażowych, które ułatwiają w maksymalnym stopniu wykonywanie treningów w warunkach domowych.

– Calypso Fitness po raz kolejny udowodniło, że dostarcza klientom usługi na bardzo wysokim poziomie i jest w stanie podnieść je na kolejny poziom. Sieć klubów Calypso jako pierwsza w Polsce wystartowała z treningami live. Mają one postać  filmów ćwiczeniowych stanowiących pełnowartościową jednostkę treningową. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów Calypso Fitness – mówią przedstawiciele sieci.

Premierowe filmy publikowane są trzy razy dziennie o godz. 10, 18 i 19 od poniedziałku do soboty na fanpage FB. Wszystkie treningi po premierze można znaleźć w zakładce filmy na fanpage Calypso. Z myślą o użytkownikach Smart TV udostępniane są również na dedykowanej playliście na YT:
https://www.youtube.com/channel/UCsAI1YrA5d5QC3-9XP_TcQw.

Na fanpage @calypsofitness co wieczór publikowane są zapowiedzi aktywności na kolejny dzień w postaci harmonogramu, który prezentuje typy treningów i prowadzących.
Oprócz tego Calypso Fitness codziennie wzywa klientów do podjęcia wyzwania dnia, czyli samodzielnego treningu na każdy dzień. Wyzwanie ma postać rozpisanego od A do Z planu treningowego , który każdego dnia jest inny. Zainteresowani znajdą go na głównym fanpage Calypso oraz grupach i profilach konkretnych klubów sieci.

Ponadto Calypso Fitness zachęca do udziału w konkursie #zostańwdomuzcalypso, który polega na opublikowaniu pod postem konkursowym zdjęcia wykonanego podczas domowego treningu i oznaczenia go odpowiednim hashtagiem. Uczestnicy walczą o atrakcyjne nagrody w postaci akcesoriów sportowych od marki Gipara fitness, które z powodzeniem przydadzą się podczas przyszłych domowych aktywności. Dostęp do wszystkich wyżej wymienionych atrakcji jest bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich użytkowników.

Dodatkowo od 1 kwietnia marka Calypso Fitness uruchomi specjalną odsłonę programu lojalnościowego Fit Misja Home. Szczegóły już wkrótce.

Źródło: materiały prasowe
Na zdjęciu Martyna Rapp podczas treningu online (screen)

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ