UPsolutnie nowy styl życia – nowa sieć klubów

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Szwedzi mają swoje lagom, Duńczycy hygge, Japończycy ikigai czy wabi-sabi, my poznaniacy i Polacy też możemy mieć swoje UPsolutnie szczęśliwe miejsce, czas i relacje. UP TO YOU. Na koniec wyobraź sobie, że masz przeskoczyć swoją granicę, osiągnąć swój kolejny cel… Może to być przebiegnięcie się w weekend po lesie, przeskoczenie kamienia, zdobycie nowej umiejętności, zmiana pracy – to wszystko jest elementem ulepszania siebie. I świata. I o to chodzi w UP. Niemniej… UP TO YOU – czytamy o nowej sieci klubów fitness, której czwarty klub 8 listopada oficjalne startuje w Poznaniu.

 

UP jako sieć klubów fitness powstała z potrzeby dźwignięcia ciała każdego klubowicza i ulepszania Jego życia, ale UP to także pomoc w podniesieniu tego ciężaru dla świata. Zatem UP to nie tylko sieć klubów fitness. UP to styl życia. W klubach fitness UP wszystko zależy od Ciebie, Twojej mocy, Twoich decyzji, Twojej wolności wyboru. To Twoje życie. UP TO YOU – mówi claim UP.

-UP to trzy filary: GENERATION – budujemy społeczność, MOTIVATION – wzajemnie się motywujemy, EDUCATION – edukujemy siebie nawzajem, ulepszamy świat. Uprawiamy sport, ćwiczymy, motywujemy się wzajemnie i wspólnie ulepszamy siebie i świat. Jest Strefa Wejścia z panelem Klubowicza do przejrzenia zajęć, aktualności, swojego konta Klienta oraz Strefa Spoczynku dla osób towarzyszących Klubowiczowi, a także samych Klubowiczów – do posiedzenia i poczytania książki (którą można przynieść, pożyczyć, wymienić w UP). Jest w UP Strefa Ziemi, Wody, Powietrza i Ognia – wszystkie czuwają nad prawidłowym funkcjonowaniem organizmu UP, by komfortowo przebywało się Klubowiczom w UP. Tradycyjnie każdy może skorzystać w UP ze Strefy_Fitness (zajęć grupowych), Strefy _Maszyn Izolowanych (rekomendowana dla osób zaczynających swoją przygodę z treningiem siłowym); maszyny ergonomiczne i bardziej przystępne sprawiają, że trening staje się prostszy. Strefa _Funkcjonalna jako doskonałe miejsce do pracy z trenerem personalnym, a także Strefa _HIIT, Strefa _Indoor Walking, Strefa _Cardio oraz Strefa _Wolnych Ciężarów – czytamy w informacji prasowej nowej sieci klubów.

Życie składa się z codziennych wyborów. Każdy człowiek ma wolną wolę i decyduje o sobie, ponosząc odpowiedzialność za swoje działania. Jako odpowiedzialna marka UP wiele rzeczy chce w świecie ulepszyć, niemniej decyzję współuczestniczenia w tym pozostawia w rękach Klubowiczów – wybór karnetu, maszyny czy doboru ćwiczeń, a także skorzystania z wiedzy dotyczącej ulepszania świata. UP TO YOU. Marka UP wspiera każdego w decyzji oraz jej realizacji, a także kibicuje w drodze do celu.

Warto podkreślić, że w klubie UP edukujemy się nawzajem w zakresie zużycia wody, prądu, segregacji śmieci. UP to również jedyny klub fitness, gdzie Klubowicze poza treningami mogą wymienić się odzieżą sportową, książką czy innymi sprzętami… UP TO YOU. Naturalnie są czujniki ruchu, dzięki którym światło pali się tylko gdy ktoś jest w pomieszczeniu, kubły segregujące śmieci i rekomendujące zgniatanie plastikowych butelek, acz w UP nakłaniamy do używania wielorazowych opakowań (butelek na napoje, pojemników na jedzenie). Co jeszcze? W UP przyjmujemy roślinki do adopcji, można też skorzystać z roślinnych odnóżek, którymi się dzielimy, do tego UP GENERATION dba o okoliczną zieleń. Wreszcie UP współpracuje na przykład z poznańską Po-Dzielnią, giveboksem, gdzie można oddać i zabrać przedmioty codziennego użytku (m.in. ubrania, naczynia, oraz książki i elektronikę), a także uzyskać wiedzę, jak nadawać im drugie życie (spotkania, wykłady i codziennie obecni wolontariusze). Rosnące zainteresowanie tematem zero waste powołało do życia Po-Dzielnię, a UP do współpracy z nią.

Jedno z haseł UP mówi „TO RISE UP”, dlatego, że z UP stałe się wznosisz – realizując cele, rozwijając się i osiągając coraz więcej. Kluczowe dla UP są wartości UP: odpowiedzialność, zaradność, zaangażowanie, rozwój oraz szacunek do całego otoczenia, świata, ludzi. Chcąc się przekonać, jak to funkcjonuje, wystarczy przyjść na oficjalne otwarcie UP 8 listopada br. o godzinie 10.00 do UP w Poznaniu przy ulicy Kolorowej 6 (Business Garden), a w dniach 5-7 listopada UP zaprasza na drzwi otwarte pierwszych chętnych na wspólny trening.

Kluby fitness UP mieszczą się w Poznaniu, a także w Grudziądzu, Kutnie, Osowej, niemniej UP rozwija się jak cały świat, więc cdn. – mówi nam strateg i konsultant PR UP, Alicja Liczba.

Poznański UP ma ok. 900 mkw. powierzchni. Wyposażony jest w sprzęt amerykańskiej Firmy CYBEX, dodatkowo dochodzą rozwiązania OCTANE i popularne schody StairMaster firmy CORE health & fitness z USA, sprzęt lekki i akcesoria to głównie marka TIGUAR. Klub honoruje
karty MultiSport, OK System, Vanity (fitprofit).
-W Poznaniu planowane są jeszcze 2 kluby UP, a globalnie w Polsce do 2021 roku – 10, w tym jeszcze jeden w Grudziądzu – opowiada Alicja Liczba.

 

https://www.facebook.com/UPfitnessclub/
http://up-fit.pl/

Źródło: materiały prasowe UP. Zdjęcia – @slawekdrapinski_photography

- REKLAMA -