Rusza CityFit Blue – nowy koncept franczyzowy

Operator całodobowych klubów fitness CityFit startuje z nowym konceptem biznesowym CityFit Blue. Będą to kluby przystosowane do działania w modelu franczyzowym – również w mniejszych miastach. Pierwszy lokal zostanie otwarty jeszcze w tym roku w Puławach.

Pierwszy klub nowej marki powstanie w Puławach w Galerii Zielonej (ul. Lubelska 2). Na powierzchni 1100 mkw. znajdzie się 6 stref treningowych. Są to strefy: funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, studio fitness, strefa relaksu – wyposażonych w sprzęt marek TechnoGym i Matrix. Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze franczyzy w cenie karnetu otrzymają dostęp do wszystkich stref i zajęć fitness oraz udogodnień.

W strefie relaksu poza odpoczynkiem, będzie można kupić wodę, napoje, gadżety treningowe, a także napić się kawy, kupić i zjeść posiłek. Klienci będą również mogli korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit oraz brać udział w programach lojalnościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

W odróżnieniu od klasycznego konceptu CityFit, kluby CityFit Blue nie będą czynne całą dobę. Dostęp będzie odbywał się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach. Parkować będzie można na bezpłatnym parkingu galerii. Z oferty będą mogli korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.
CityFit Blue Puławy pierwszych klubowiczów powita w 3Q 2022 r., a jeszcze w tym roku zaplanowane jest otwarcie kolejnego klubu w nowym modelu CityFit Blue, na bydgoskim Fordonie.

– Koncept, który powstaje w Puławach jest nowym formatem klubów – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otworzeniem klubu pod szyldem CityFit Blue. Przyszłym partnerom oferujemy rozpoznawalną markę, dochodowy i w pełni skalowalny model biznesowy oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz stałe wsparcie umożliwiające szybszy rozwój

– mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Trzeci klub CityFit w Lublinie

 

- REKLAMA -