Trzeci klub CityFit w Lublinie

1 marca br. CityFit otworzył trzeci klub w Lublinie w CH Tomasza Zana. Ze względu na sytuację za naszą wschodnią granicą marka zrezygnowała z eventu i atrakcji. Mimo to, przed wejściem ustawiła się długa kolejka klubowiczów, gotowych na pierwszy trening w nowym klubie.

Klub o powierzchni 1650 mkw. znajduje się na parterze centrum. Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Parkować można na parkingu galerii – przez pierwsze 2 godziny gratis.

Przestrzeń treningową podzielono na 8 ergonomicznych stref. Znalazło się w nich około 300 urządzeń marek takich, jak TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów są również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe czy strefa relaksu.

CityFit w Lublinie

W cenie karnetu klienci otrzymują dostęp do zajęć fitness, diet z listami zakupów, planów treningowych IntroFit czy możliwość konsultacji z trenerami personalnymi i wykonania analizy składu ciała. Sieć umożliwia także okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji).

CityFit stawia na innowacyjne rozwiązania, które zapewniają pełen dostęp do usługi – z każdego miejsca, w każdym czasie. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem realizowane są online. Klubowicze korzystają z nowoczesnego systemu dostępu opartego o kod QR w aplikacji mobilnej – to dzięki niemu mogą wejść na trening o dowolnej porze dnia i nocy. Z oferty klubu mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport oraz FitProfit.

CityFit w CH Lublin Zana będzie trzecią – po CH Lublin Plaza i CH Gajek – lokalizacją sieci w Lublinie i 23. w całym portfolio. W najbliższych miesiącach zaplanowane są kolejne otwarcia – m.in. w bydgoskiej Galerii Fordon.

Link do video z otwarcia:

@cityfit

Bez muzyki, konkursów i rozgłosu, ale z ogromną dawką dobrej energii i długą kolejką spragnionych trenowania. Otwarcie CityFit Lublin Zana.

♬ Good Life – Remix featuring B.O.B. – OneRepublic

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -