ICON i Smart Gym w sieci

Sieci ICON i Smart Gym to kolejni partnerzy platformy moVe tv. – Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się ze współpracy z silnymi i rozwijającymi się markami na mapie klubów. Dostarczanie wysokiej jakości treści video zakodowane jest w naszym DNA. Dzięki synergii klubów fitness i narzędzia jakim jest moVe tv zmieniamy postrzeganie i moc ekranu. Połączenie produkowanego przez nas globalnego i lokalnego contentu, oraz treści naszych partnerów tworzymy unikalny na skale europejską produkt w kategorii Video Out Of Home – mówi Michał Maciuk, zarządzający grupą spółek zrzeszonych w ramach platformy moVe tv.

– Dziękujemy za zaufanie i wspólną pracę. Wierzymy, że decyzja która stała za pozytywną opinią naszego projektu jest uwarunkowana odpowiedzialnością za jakość spędzanego wolnego czasu i efektywność narzędzia jakim jest telewizor, lub monitor w klubie fitness – mówi Agnieszka Olczakowska, Senior Project Manager.

moVe tv kilka tygodni temu przejęło infrastrukturę tv w likwidowanych klubach Jatomi i udostępnia ją wraz z platformą VOOH nowym najemcom.

- REKLAMA -