#ZostańWFormie ze Spinning®

Firma Matmarco, polski dystrybutor rowerów i programów treningowych Spinning, przygotował specjalną ofertę na sprzęt, z którym będzie można podtrzymać formę zanim otworzą się kluby i sale treningowe.

Drodzy Instruktorzy i Miłośnicy programu Spinning®,

mamy nadzieję, że w tym ciężkim czasie Wy i Wasi Bliscy jesteście zdrowi. Wiemy, jak ważny jest dla Was Spinning® i potrafimy sobie wyobrazić, co czujecie, kiedy nie możecie pójść do klubu, zmęczyć ciała, oczyścić umysłu i wyjść z uśmiechem na twarzy. Jedni musieli zawiesić plany treningowe, drudzy nie mają szans na wysiłkowy reset. Najgorsze, że nikt nie wie, jak długo to jeszcze potrwa…

Wielu Master Instruktorów oraz Certyfikowanych Instruktorów Spinning® na świecie prowadzi zajęcia on-line. Do ich odbycia potrzebny jest jednak rower.

Dlatego postanowiliśmy wznowić detaliczną sprzedaż rowerów. Dostarczymy je Wam zmontowane pod drzwi mieszkań i domów. Postanowiliśmy też obniżyć cenę – aż do wyczerpania zapasów za oryginalny SPINNER® Shift z napędem łańcuchowym zapłacicie tylko 3 999,00 zł netto (4 918,77 brutto).

Pandemia nie oszczędziła także naszej firmy i pracujemy obecnie w trybie dyżurowym, ale dołożymy wszelkich starań, aby zamówione rowery dotarły do Was jak najszybciej. Jeśli chcecie poznać szczegóły, napiszcie do nas –> spinning@matmarco.pl.
Jesteśmy do waszej dyspozycji!

Życzymy Wam dużo zdrowia i siły!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ