David Beckham otwiera studio F45 w Londynie

David Beckham jest od 2020 roku inwestorem klubów butikowych F45. Teraz postanowił wesprzeć dalszy rozwój marki także jako partner najnowszego studia w Londynie na High Street Kensington.

Franczyzowe kluby marki F45 obecne są w 65 krajach, w tym także w Polsce w Warszawie. Według magazynu Entrepreneur,  F45 to najszybciej rozwijający się franczyzodawca branży fitness na świecie.  Nowe studio, które otwart0 19 marca, ma powierzchnię ok. 1000 mkw.

– Jako globalny partner i inwestor marki franczyzowej F45, jestem zachwycony widząc, jak szybko rozwija się ona na brytyjskim rynku. Klub na High Street Kensington widziałem  na różnych etapach budowy i zespół F45 wykonał fenomenalną pracę tworząc fantastyczne miejsce. Jest to świetna lokalizacja i piękna przestrzeń. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak zgromadzi się tam nowa społeczność F45

– powiedział David Beckham.

Nowe studio poprowadzą Haydn Elliott i Tristan Smith, którzy są współwłaścicielami kilku klubów tej marki.

– Mieliśmy przyjemność gościć Davida i jego zespół w naszych studiach w centrum Londynu w ciągu ostatnich 12 miesięcy i uwielbialiśmy patrzeć, jak trenuje i wchodzi w interakcje z naszą społecznością F45

– powiedział Haydn Elliott.

Tristan Smith dodał: – Nasze pierwsze studio F45 otworzyliśmy cztery lata temu w Oxford Circus. Kolejne w Soho w styczniu 2020 roku. Z każdym otwarciem studia uczymy się więcej o nas samych i o społeczności F45, która stała się ogromną częścią naszego życia. Jako inwestor F45, David wspiera markę i biznes. Teraz jest też naszym partnerem we wprowadzeniu tego nowego studia na High Street Kensington.

Założona w 2013 roku w Sydney w Australii marka klubów butikowych F45 jest jedną z najszybciej rozwijających się franczyz fitness na świecie. High Street Kensington będzie 63. studiem otwartym w Wielkiej Brytanii. Na 2022 rok zaplanowano kolejne otwarcia.

O marce F45 Training

F45 oferuje klientom funkcjonalne 45-minutowe treningi. F45 wykorzystuje własne technologie: algorytm programowania fitness oraz opatentowaną platformę technologiczną, która wykorzystuje bogatą bazę danych ćwiczeń.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -