UP we wrocławskim biurowcu Infinity

Klub fitness UP wchodzi do Wrocławia, zostając kolejnym najemcą Infinity – biurowca realizowanego przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties przy Placu Jana Pawła II. Klub zajmie powierzchnię blisko 1350 mkw. na pierwszym piętrze budynku. Otwarcie klubu w Infinity zaplanowano na IV kwartał 2023 r.

„Kluby sieci UP znajdują się m.in. w Poznaniu, Gdańsku czy Grudziądzu. Biurowiec Infinity będzie dziesiątą lokalizacją firmy, a zarazem pierwszą we Wrocławiu. Jak czytamy w komunikacie prasowych, UP jest siecią ekologicznych klubów fitness, dbających o zdrowie każdego klubowicza poprzez koncentrację na kompleksowej ofercie usług. Sieć skupia społeczność, która dba o zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i zdrowe nawyki żywieniowe. A to wszystko w zgodzie i z szacunkiem do natury.

W klubie w biurowcu Infinity znajdą się m.in. strefy zajęć grupowych, maszyn izolowanych, wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna czy strefa cardio. Będzie tam również przestrzeń do relaksu z sauną i solarium, a także strefa odpoczynku z kanapami oraz książkami. Klub UP w Infinity będzie ogólnodostępny. Z jego oferty będą mogli skorzystać zarówno pracownicy biurowca, jak i wszystkie osoby zainteresowane treningiem sportowym oraz zdrowym stylem życia.

– Bardzo cieszymy się z podpisania umowy najmu z Klubem Fitness UP. Jak wynika z licznych opublikowanych badań, pracownicy budynków biurowych wskazują właśnie na centra fitness jako na jedno z kluczowych udogodnień, które jest oczekiwane w nowoczesnym miejscu pracy. Jesteśmy przekonani, iż poprzez obecność klubu UP w Infinity doskonale odpowiemy na to zapotrzebowanie naszych najemców i zaoferujemy użytkownikom biurowca oraz mieszkańcom Wrocławia wysokiej klasy przestrzeń do treningu

– mówi Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

– Dziękujemy inwestorom Infinity za wybór naszej marki. UP świetnie się wpisuje w nowoczesne projekty biurowe. Jak już pokazały poznańskie kluby otwarte w podobnych lokalizacjach, nasz model doskonale realizuje potrzeby najemców, ich pracowników oraz partnerów. Nasze strefy pozwalają na realizacje rozmaitych celów, a także relaks i odpoczynek po aktywnym dniu. Dbamy o motywację, kontrolę i bezpieczeństwo w klubie w przemyślanym, ciepłym otoczeniu. Lubimy i bardzo doceniamy obiekty, które przywiązują uwagę do szczegółów, pozwalają nam wydobyć to, co najlepsze z naszej marki i organizacji. Takim miejscem jest właśnie Infinity. Na dodatkową uwagę zasługuje realizacja budowy oraz użytkowania w standardzie BREEAM, który zbliża nas do jeszcze większej dbałości o klimat i otoczenie, co jest zgodne z naszą misją „Odkrywamy UPsolutny styl życia, szanując siebie i ŚWIAT!” – mówi Sebastian Gazda, Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny sieci „UP” Klubów fitness z Misją.

Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 m kw. powierzchni biurowej, 1 561 m kw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych (w tym miejsca ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych). Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami.

Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikat WELL Health-Safety potwierdzający wysoki standard procedur bezpieczeństwa.
Biurowiec Infinity, oprócz wyjątkowej i bardzo charakterystycznej architektury, będzie mógł poszczycić się również najnowszymi technologiami, w tym innowacyjną platformą obsługi najemców autorstwa spaceOS. Rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza, zapewnią bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom.

W Infinity zostanie również zaaranżowane imponujące lobby, w którym znajdą się miejsca dla gości odwiedzających budynek. Na dachu biurowca powstaną przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Wszystkie działania w ramach projektu Infinity, począwszy od prac budowlanych, przez zastosowane technologie i rozwiązania, aż po zarządzanie budynkiem, realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność biurowca i zminimalizować jego wpływ na środowisko.

Zakończenie inwestycji planowane jest na II kw. 2023 r.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -