Runmageddon na wczasach

Organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon oraz Biuro Podróży Itaka zaproponowali nową formę aktywnego wypoczynku. Specjalnie dla osób szukających ciekawych pomysłów na wakacje przygotowali ofertę Runmageddon Camp by Itaka, która łączy w sobie pobyt w egzotycznym kurorcie z treningiem przygotowującym do Runmageddonu.

Wakacje z Runmageddonem

Od marca br. osoby, które podczas urlopu chciałby połączyć odpoczynek z aktywnością fizyczną znajdą w ofercie Runmageddonu nową pozycję. RMG Camp by Itaka to propozycja siedmiodniowych pobytów w najpiękniejszych zakątkach świata połączonych z treningiem przygotowującym do pokonania Runmageddonu.

– Patrząc na rosnąca popularność Runmageddonu widać, że Polacy coraz chętniej podejmują się sportowych, niecodziennych wyzwań. Dlatego też razem z Biurem Podróży Itaka stworzyliśmy ofertę wakacji dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko odpoczynku w pięknym miejscu. Z jednej strony proponujemy im urzekające widoki, komfortowy hotel i dostęp nadmorskich plaż. Z drugiej zapraszamy do wspólnego treningu, który pozwoli zadbać im o formę

– mówi project manager Maciej Samokar.

Wakacyjną ofertę Runmageddon Camp by Itaka wyróżnia możliwość uczestniczenia w specjalnie opracowanym treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu. Każdego dnia pobytu, wczasowicze będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych. Razem z trenerem Runmageddonu Tomaszem Żakiem będą przygotowywać się do do startu w popularnym biegu przeszkodowym. Zadbają o swoją kondycję, sprawność fizyczną, poznając elementy treningu siłowego, obwodowego czy szybkościowego. Treningi odbywać się będą rano i wieczorem. Podczas nich trener Runmageddonu zapozna uczestników z tajnikami przygotowań do udziału w ekstremalnym biegu. Zaprosi do wspólnej, sportowej zabawy w pokonywanie przeszkód oraz nauczy, jak odżywiać się oraz właściwie suplementować dietę.

– Nasza wspólna przygoda będzie pełna ciekawych sportowych wyzwań w pięknych okolicznościach przyrody. Będziemy, jak na Runmageddonie biegać, skakać po plaży, pokonywać wody ciepłego morza i przeróżne naturalne przeszkody, jakie spotkamy na swojej drodze. Nauczymy się jak właściwie rozciągać się po ukończonym treningu oraz jak dbać o swoją dietę

– mówi trener Tomasz Żak.

W dniu 1 marca na polski rynek turystyczny trafi pierwsza oferta aktywnych wakacji z Itaką i Runmageddonem. Obejmie ona swoim zakresem siedmiodniowy pobyt w Bułgarii w pięciogwiazdkowym hotelu Barcelo Royal Beach, wyżywienie, ubezpieczenie oraz przeloty samolotem.

Źródło: materiały prasowe


.

- REKLAMA -