Zdrofit – największa sieć klubów fitness w Polsce

1 marca 2019 r. sieć klubów fitness Zdrofit powiększyła się o kolejne kluby na terenie Warszawy i w jej okolicach. 14 klubów Calypso należących do spółek zależnych od Benefit Systems S.A. dołączyło do spółki Zdrofit.  Jest w trakcie rebrandingu na nową markę.

Tym samym pod marką znajduje się obecnie 59 klubów. Pod względem liczby lokalizacji Zdrofit jest największą siecią klubów fitness w Polsce.
– Pozycja lidera na rynku fitness zobowiązuje. Czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do podnoszenia standardów w klubach, wyznaczania trendów, a przede wszystkim do promowania zdrowej aktywności fizycznej wśród Polaków – powiedziała Joanna Skrzyńska, Dyrektor Zarządzająca sieci Zdrofit.

W Warszawie Zdrofit posiada 35 lokalizacji. Na północy Polski Zdrofit ma 12 klubów – po jednym w Sopocie i Wejherowie, po dwa w Gdyni
i Koszalinie oraz 6 w Gdańsku. Pozostałe kluby sieci znajdują się w Kielcach, Płocku, Włocławku, Otwocku, Wołominie, Pruszkowie, Piastowie i Legionowie.
Kluby, które dołączyły do sieci: Bielany – Przy Agorze, Mokotów – CH Plac Unii, Mokotów – Europlex, Mokotów – Galeria Mokotów, Mokotów – Al. Wilanowska, Piaseczno – Pawia, Piastów – Pasaż Warszawska, Stegny – Mangalia, Tarchomin – Galeria Północna, Ursynów – Puławska, Wawer – CH Ferio, Wola – Warsaw Spire, Wola – CH Wola Park, Żoliborz – CH Arkadia.

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ