CityFit w Lublin Plaza

Po otwarciu w Sadyba Best Mall w Warszawie, pora na kolejną lokalizację. O północy z 22 na 23 marca ruszy kolejny klub sieci CityFit. Tym razem w Lublinie.

Całodobowy dostęp, 8 stref treningowych, 300 urządzeń, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko będzie oferował nowy klub sieci CityFit w centrum handlowym Lublin Plaza. Otwarcie odbędzie się w marcu, natomiast przedsprzedaż karnetów na www.cityfit.pl już ruszyła. Klub zlokalizowany jest na II piętrze. Zajmuje powierzchnię blisko 1600 mkw. – Cieszymy się, że CityFit dołączy do grona najemców Lublin Plaza. Naszą strategią jest tworzenie przestrzeni stanowiących miejsca spotkań i odpowiadających na potrzeby lokalnych konsumentów. Dlatego mamy nadzieję, że nowy klub fitness spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – powiedziała Agata Paśnikowska-Smyłek, Dyrektor Centrum Lublin Plaza.

Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w sprzęt TechnoGym i Matrix oraz akcesoria m.in. Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji studio fitness, strefę warm up/cool down, strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną, strefę crossfit oraz strefę relaksu, w której można odpocząć po treningu.

– W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu itd.

– mówi Karolina Bałaban, Communication Manager sieci CityFit.

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 22 na 23 marca. Na stronie www.cityfit.pl już ruszyła przedsprzedaż karnetów. – Pierwszego dnia przedsprzedaży karnet miesięczny będzie kosztował tylko 79,95 zł, a oplata wpisowa 0 złotych. Kto chwyci tę okazję, ten będzie korzystał z oferty CityFit Lublin Plaza na najlepszych warunkach – dodaje Karolina Bałaban.

Źródło: materiały prasowe

Klub będzie można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem, podczas Dni Otwartych, które odbędą się od 15 do 22 marca w godzinach 12:00-20:00.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ