Rezerwacja i zakupy online

Wszystkie programy z oferty firmy Fitnet mają możliwość współpracy z serwisem internetowym, w którym można dokonywać rezerwacji oraz zakupów online (abonamenty, usługi, bilety). Komunikacja z serwisem dokonuje się w czasie rzeczywistym.

Ze względu na sposób położenia serwisu oraz formy finansowania serwisy te są dostępne w dwóch wersjach: INTEGRACJA (opłata jednorazowa) oraz PLATFORMA (płatność miesięczna).

Integracja

To propozycja dla klientów, którzy chcą mieć system rezerwacji na hostingu na którym znajduje się ich witryna internetowa. W pełni responsywny system rezerwacji jest adaptowany do stylu graficznego witryny macierzystej (kolorystyka oraz czcionki). Możliwe są drobne zmiany w działaniu w stosunku do wersji podstawowej. Potrzebne elementy osadzane są na serwerze WWW i komunikują się bezpośrednio z serwerem oprogramowania Fitnet.

Platforma

Jest to najszybszy i najprostszy sposób na uruchomienie systemu rezerwacji klientów. Nie potrzebujesz własnego serwera. Aktualizacje odbywają się na bieżąco. Do wyboru jest kilka zestawów kolorystycznych oraz możliwość zamówienia własnego zestawu kolorystycznego (opcja). Platforma może być również prostym serwisem internetowym obiektu (opcja).

Więcej na temat oferty na www.fitnet.pl

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -