Cardio made by Life Fitness

Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały m.in. dzięki najwyższej jakości wykonania. Znane są także z funkcjonalności oraz opatentowanego przez producenta systemu amortyzacji Flex-Deck. Redukuje on obciążenie stawów aż o 30 % procent. Jak wygląda cardio made by Life Fitness?

– Oferując klientom bieżnie Life Fitness, inwestor ma pewność, że dba o ich bezpieczeństwo, komfort treningu, oraz proponuje urządzenia dostarczające unikalne doznania treningowe

– mówią przedstawiciele marki w Polsce.


TOP-GYM oferuje trzy linie bieżni marki Life Fitness, dopasowane do różnych profili biznesowych inwestycji. Bieżnie Integrity o nowoczesnym designie, znane ze swojej bezkompromisowej wytrzymałości dostępne są w aktualnie dwóch wersjach. Można je kupić  ze standardową konsolą (Integrity C) lub z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X), oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, co pozwala na aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów monitorowanie eksploatacji urządzeń. Z kolei bieżnie z linii Activate o kompaktowej, eleganckiej konstrukcji są proste oraz intuicyjne w obsłudze. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

Cardio made by Life Fitness

Wreszcie, linia Elevation Discover SE o najbardziej zaawansowanej technologii, z konsolami o funkcjonalności tabletu i wyjątkowo rozbudowanymi opcjami rozrywki ( TV, Internet, gry i aplikacje, dostęp do portali społecznościowych), w tym trasami wirtualnymi LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie. Bieżnie oraz większość maszyn cardio Life Fitness jest też kompatybilna z zegarkami Apple Watch. Najwyższa linia bieżni to Discover SE3 HD – z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku konsolami o przekątnej ekranu 21 cali, o niezrównanej jakości obrazu.

Więcej informacji na www.top-gym.pl lub www.lifefitness-poland.com

Źródło: materiały prasowe Top-Gym

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ