Monitoruj aktywność z Myzone

MZ-Switch od Myzone to innowacyjne urządzenie do monitorowania aktywności. Można  nosić je na 3 sposoby: na klatce piersiowej, na ramieniu lub nadgarstku. W zależności od aktywności wykorzystuje tradycyjny pomiar EKG (dokładność pomiaru 99,4%) oraz optyczny pomiar PPG (fotopletyzmografię – dokładność 95%), który wykrywa zmianę objętości naczyń krwionośnych i przekształca go w odczyn tętna.

MZ-Switch znacząco ułatwia zdobywanie punktów za wysiłek tzw. MEPS. Można je od teraz zbierać również w trakcie praktycznie każdej aktywności, jak spacer z psem, marsz, czy np. łucznictwo i wielu innych. Myzone podkreśla, że granica 1300 MEPS (Myzone Effort Points) miesięcznie jest zgodna z wytycznymi WHO odnośnie aktywności fizycznej.
Ponieważ MZ-Switch jest woodoporny, można używać go w wodzie. Przy intensywniejszym treningu jak HIIT, trening siłowy czy crossfit zaleca się noszenie go na klatce piersiowej.

MZ-Switch od Myzone to nowy monitor aktywności.

Monitoruj aktywność w klubie i w outdoorze

Filozofia Myzone to budowanie społeczności i radość z treningu. Łatwość obsługi MZ-Switch hołduje tej zasadzie, ułatwiając użytkownikom monitorowanie aktywności i tętna w wygodny sposób. Każdy użytkownik w statystykach treningowych widzi stopień wysiłku, średnią intensywność, tętno i liczbę spalonych kalorii. Dla właścicieli siłowni oznacza to, że mogą zaoferować swoim członkom wartość dodaną. MZ-Switch można wykorzystać też w streamingu zajęć do domów członków siłowni i monitoronowaniu ich aktywności dzięki funkcji MZ-Remote

Najnowszy monitor aktywności od Myzone obsługuje Ant+ i Bluetooth oraz posiada wbudowaną pamięć 36 godzin. Jest kompatybilny ze smartfonami i zegarkami sportowymi m.in Apple Watch, smartwatchami Samsung, aplikacjami: Strava, Garmin, MapMyRun i Apple Health oraz Myzone.

Specjalna akcja promocyjna

Uwaga! Już w maju Myzone rusza ze specjalną akcją dla użytkowników starszych modeli firmy, którzy będą się chcieli przełączyć na MZ-Switch.
Zapraszamy do kontaktu m.wolny@top-gym.pl +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ