Przymierzaj, przemierzaj

Doskonale wiemy, że spadek temperatury czy krótszy dzień nie jest usprawiedliwieniem dla porzucenia outdoorowych form aktywności fizycznej. Zamiast szukać wymówek, warto zachęcić klientów klubu aby wykorzystali potencjał jesiennej pogody. Jesień to dobry czas dla piechurów i biegaczy. A więc ruszajmy z klubowiczami w teren!

Jesteś trenerem, menedżerem klubu, instruktorem? To doskonale rozumiesz, co to znaczy odpowiednia MOTYWACJA do podjęcia aktywności fizycznej. Wiesz doskonale, że nie trzeba wspinać się na najwyższe szczyty świata, biegać maratonów, wędrować przez pustynie czy też pokonywać dziesiątek kilometrów dziennie, by zacząć prawdziwie PRZEMIERZAĆ. Wystarczy wyjść z domu, założyć wygodne buty i zacząć odkrywać – park, który jest tuż za rogiem, nową ścieżkę powrotną do domu, podmiejski las, który na jesień zachwyca kolorami, łąki, alejki spacerowe wzdłuż rzeki, szlaki turystyczne w najpiękniejszych parkach krajobrazowych czy też szlaki górskie, które dotąd mogły wydawać się nieosiągalne albo zatłoczone. Najważniejsze, żeby nie siedzieć w domu, tylko odkrywać!

Jak mówi Andrzej Bargiel – ambasador marki Salomon – „Nie trzeba osiągać wysokich szczytów, ważne, żeby być aktywnym bo daje nam to pozytywną energię do życia, satysfakcję i radość”
Podczas przemierzania nowych miejsc nie trzeba przejmować się pogodą. W dzisiejszych czasach dobry sprzęt ochroni nas przed każdym deszczem, śniegiem i zawieruchą. Słyszeliście powiedzenie: „nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani” Prawda, że coś w tym jest?

 

Mamy więc propozycję dla ciebie i twojej grupy klientów:
Pędźcie do sklepu, żeby przymierzyć nowe buty Salomona i zaplanować wycieczkę. Nie zapomnijcie podzielić się z nami wrażeniami na profilach społecznościowych używając hasztagów #salomon #przemierzaj🙂

Codziennie do wygrania, testowane w górach, techniczne buty marki Salomon, zaprojektowane specjalnie na kiepską pogodę. Sprawdź na stronie www.konkurs-salomon.pl

Jeśli nie masz pomysłów, gdzie można się wybrać samemu czy z grupą podopiecznych, nie przejmuj się. Już wkrótce rozpoczynamy cykl artykułów z propozycjami na fajne, jednodniowe i weekendowe wypady. Znajdziecie w nim opisy wycieczek w miejsca zarówno te znane i popularne, jak i w te nieco bardziej sekretne;-). Doradzimy też co zabrać ze sobą na jesienną wycieczkę.

Dla wszystkich, którzy chcieliby z nami przemierzać góry, specjalnie na ten sezon przygotowaliśmy klasyk X Ultra 3 GTX w nowych, jeszcze lepszych wersjach.
Salomon X Ultra 3 GTX – dla fanów lekkości i wolności. Niski but trekkingowy wyposażony w super trwałą, syntetyczna cholewkę, osłony na palcach i pięcie chroniące przed kamieniami oraz membranę Gore-Tex® będącą niezawodną barierą dla wilgoci. Pełną przyczepność zarówno na mokrych kamieniach jak i śniegu czy błocie zapewnia podeszwa Contagrip™. O doskonałe dopasowanie dba system SensiFit™ wsparty nowoczesnym wiązaniem Quicklace™.
Salomon X Ultra 3 MID GTX – wyższa wersja dla miłośników pełnej ochrony. Profil średniej wysokości zapewnia lepsze wsparcie dla kostki i jednocześnie lepiej chroni przed wnikaniem wody lub śniegu. Posiada wszystkie nowoczesne rozwiązania z modelu niższego, a dodatkowo cholewka wzmocniona została nieprzemakalną skórą pokrytą warstwą poliuretanu.

Te dwa wybrane modele to jedynie część serii X Ultra 3. Szczegóły i inne wersje sprawdźcie na www.salomon.com. Oczywiście kolekcja trekkingowego obuwia marki Salomon to nie tylko nowości z tej serii.

Dla wszystkich poszukujących maksymalnej ochrony przygotowaliśmy pancerny QUEST 4D 3 GTX. Wysoka cholewka doskonale zabezpiecza kostkę, a mocno zabudowane palce i pięta chronią przed uderzeniami. Zaczerpnięte z butów biegowych systemy amortyzacji gwarantują pełen komfort przemieszczania się nawet z ciężkim plecakiem. Przed śniegiem i wilgocią chroni z kolei niezawodna Membrana GORE-TEX® Performance Comfort.
OUTPATH GTX to z kolei niemalże biegowy but w kolekcji trekkingowej. Bardzo lekki, super elastyczny, ale jednocześnie odpowiednio wzmocniony, aby sprostać trudom kamienistych szlaków. Jeśli lubisz przemieszczać się „na lekko” i każdy gram ekwipunku ma dla ciebie znaczenie Outpath mogą okazać się optymalnym wyborem.

Po więcej informacji na temat butów trekkingowych zapraszamy na www.salomon.com
Chcielibyście zgarnąć któryś z tych modeli? Sprawdźcie na www.konkurs-salomon.pl. Codziennie ktoś wygrywa, ale musisz się spieszyć – akcja trwa od 7 listopada do 15 grudnia!

Link do Live Stream z Andrzej Bargiel

Film Przemierzaj: https://www.youtube.com/watch?v=RAGLh3pga9Q
Wydarzenie fb, na którym będą się pojawiały informacje, gdzie można przemierzać: https://business.facebook.com/events/1913629795610586/

Artykuł promocyjny. Materiały prasowe Amer Sports

- REKLAMA -