McFIT z udziałami w gym80

Grupa RSG, operator klubów McFIT, nabyła 35 procent udziałów w gym80. Obie firmy mają za sobą 25 lat współpracy. Pierwszy klub sieci McFIT w Würzburgu w Niemczech został wyposażony w urządzenia gym80 w 1997 roku. Obie strony planują ścisłą współpracę przy okazji ekspansji Grupy RSG. Mówi się o rozwoju marek w USA, Wielkiej Brytanii i Francji.

Bogate portfolio

Poprzez nabycie udziałów w gym80, Grupa RSG wypełniła lukę w swojej ofercie 360 stopni. Jest obecnie w stanie zaproponować klientom wszystko, co związane z aktywnością fizyczną.
“To, co zrobiliśmy i co mamy do zaoferowania jest obecnie absolutnie wyjątkowe w branży. To posunięcie jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję lidera innowacji w sektorze fitness i stylu życia. Od teraz zaczynamy nowy rozdział, którym jestem bardzo podekscytowany. Wizja tworzenia urządzeń dla klubów, a także domowych rozwiązań dla osób aktywnych, stała się teraz bardzo realistyczna i namacalna” – mówi z dumą Rainer Schaller, założyciel i dyrektor generalny RSG Group.

Przyjaźń zamienia się w partnerstwo

Simal Yilmaz, dyrektor zarządzający gym80, cieszy się z nowego udziałowca.  “Podstawą do podjęcia tego wspólnego kroku było głębokie, wzajemne zaufanie. Już w przeszłości wiele się od siebie nauczyliśmy. Mogliśmy rozwijać się w naszej codziennej pracy. gym80 i ja cieszymy się na wspólną przyszłość. Otwieramy się na nowe obszary działalności razem z RSG Group. Kreatywna swoboda, innowacyjna wymiana pomysłów, absolutna indywidualność i prawie nieograniczone możliwości sprawiają, że jestem dumny i wiem, że zainspiruje to nas wszystkich – mówi Simal Yilmaz.

Źródło: materiały prasowe

O gym80 czytaj także TUTAJ

 

 

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ