Wyjątkowe doświadczenia treningowe z Life Fitness

Nowa wersja Konsoli Life Fitness Integrity SL serwuje wyjątkowe doświadczenia treningowe osobom ćwiczącym na sprzęcie marki.

Konsola LED Integrity SL (https://www.lifefitness.com/en-us/catalog/consoles/integrity-sl-console) , przeznaczona jest do sprzętu fitness cardio z linii Life Fitness Integrity. Łączy w sobie prostotę konsoli LED z eleganckim, nowoczesnym wyświetlaczem oraz intuicyjną nawigacją i technologią niezbędną dla użytkownika by być „online” . Dzięki ulepszonym funkcjonalnościom konsol Integrity SL, serwisowanie i konserwacja maszyn cardio będzie znacznie łatwiejsze. Od teraz obiekt fitness może ustawić parametry eksploatacji i prewencyjnego serwisowania. Świecąca lampka kontrolna na konsoli, ułatwi szybką diagnozę ewentualnych problemów oraz serwisowanie.

Najnowsza technologia w służbie fitnessu

Uaktualniona technologia przenosi treningi na wyższy poziom dzięki łączności bezprzewodowej NFC i ANT+. Ćwiczący mogą bezproblemowo śledzić przebieg treningu, podłączając urządzenia typu wearables, w tym Apple Watch® i monitory tętna, oraz parować słuchawki przez Bluetooth®. Otwarta platforma konsoli umożliwia także rozszerzoną łączność z zewnętrznymi urządzeniami i aplikacjami.

Poznaj konsolę Integrity SL

Unowocześniona Konsola SL – jeszcze więcej unikalnych doświadczeń treningowych

Dzięki konsoli Life Fitness Integrity SL, ćwiczący mogą z łatwością rozpocząć trening, korzystając ze znanych funkcji, w tym szczegółowych danych treningowych, przycisków szybkiego wyboru prędkości i wzniosu, zintegrowanych elementów sterujących kanałami TC oraz portu USB do ładowania urządzeń przenośnych. Użytkownicy mają również dostęp do 22 unikalnych treningów cardio, od HIIT po treningi na wybrany zakres tętna na : bieżniach z linii Integrity, eliptykach, rowerach treningowych, trenażerach
Arc Trainers i schodach Power Mill.

“Opracowaliśmy Integrity SL bazując na szeroko zakrojonych badaniach doświadczeń użytkowników, aby pomóc naszym partnerskim klubom fitness, hotelom i ośrodkom sportowym dostarczyć wyjątkowe doświadczenia ich klientom”

– podsumował Anthony Radek, Dyrektor ds. rozwoju produktów i oprogramowania w Life Fitness.

“Unowocześniona konsola SL Integrity cechuje się estetycznym designem, cyfrową łącznością i niezawodnością. To pomoże w zaangażowaniu klubowiczów w trening, a tym samym w podniesieniu retencji w klubach fitness.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -