GO ACTIVE SHOW 2019 – rejestracja ruszyła

Wielkimi krokami zbliża się III edycja Go Active Show 2019. To największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Dla branży to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

– Go Active Show jest imprezą certyfikowaną przez UFI, co potwierdza najwyższą jakość wydarzenia i czyni ją jedną z najważniejszych wystaw organizowanych na świecie – mówią przedstawiciele organizatora imprezy. To nie tylko ogromny event i święto aktywności fizycznej, ale przede wszystkim platforma mająca na celu kojarzenie biznesu skupionego wokół branży sportowo-rekreacyjnej, wellness, rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznej.
Jako pierwsze targi sportowe w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co ważne, program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu.

Zapraszamy branżę sportową do udziału w największych targach sportowych w Polsce – Go Active Show, które odbędą się 24-26 maja 2019. Udział przedstawicieli branży sportowej jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Zarejestruj się już dziś! https://goactiveshow.pl/rejestracja-b2b/

Chcesz zostać wystawcą? Zgłoś swój udział już dziś.

 

- REKLAMA -