Piątki z BackFit-em

W studiu BackFit w Turawie, który pełni również funkcję showroomu, miejsca referencyjnego  oraz szkoleniowego firmy Aktiv-Vital, od września br. w każdy piątek będzie można obserwować przebieg prozdrowotnych zajęć pod okiem fizjoterapeuty. Jest to ukłon w kierunku wszystkich tych, którzy chcieliby otworzyć podobne mikrostudio.

W piątki będzie możliwość zapoznania się z koncepcją studia BackFit i wchodzących w jej skład urządzeń. Na wyposażenie studia składa się sprzęt diagnostyczny, czyli innowacyjna platforma Back-Check oraz Mobee pozwalające na podstawie badań stworzyć indywidualny plan ćwiczeń, oraz urządzenia treningowe do ćwiczeń wszystkich grup mięśniowych.

Spośród bogatej oferty produktów marki Dr.Wolff do studia  w Turawie wybrano sześć urządzeń z Parku Prewencyjnego do treningu obwodowego, trzy z Centrum Terapii Pleców, poza tym moduł Get Flexible do rozciągania, rolowania oraz Stację Treningu Funkcjonalnego z możliwością wykonania na niej ponad 50 ćwiczeń. Urządzenia posiadają opcję kontroli ruchu, która gwarantuje bezpieczny i efektywny trening medyczny. – To wszystko w ramach jednej koncepcji, za którą płaci się raz, ponieważ co najważniejsze, nie jest to typowa franczyza, która wymaga miesięcznej opłaty członkowskiej – mówi Rajmund Gola z Aktiv-Vital. – Dodatkowo zapewniamy pełny marketing, od wizytówki do szyldu. Od tej pory znajdują się państwo na liście Backfit w Polsce oraz na europejskiej liście Centrum Zdrowych Pleców Dr.Wolffa – dodaje Gola.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -