Padlovnia zaprasza na padla

W weekend (25-26 marca) oficjalnie ruszyła Padlovnia w Warszawie. Jak mówią inwestorzy, jest to największy i najbardziej nowoczesny w Polsce klub do gry w padla.

Padel jest szybko rozwijającym się sportem w Hiszpanii, we Włoszech, Francji i Szwecji. Staje się także coraz bardziej popularny w Polsce. – Niestety główną przyczyną powolnego rozwoju tej dyscypliny sportu jest brak infrastruktury. Dlatego chcemy wnieść swój wkład w tę ekspansję poprzez stworzenie wygodnej i nowoczesnej przestrzeni dla wszystkich miłośników sportu – mówią właściciele.

Padlovnia to powierzchnia 7500 mkw., 8 kortów (4 w hali i 4 na zewnątrz), panoramiczna kawiarnia, taras zewnętrzny, szatnie, sklep z akcesoriami do gry w padla oraz plac zabaw dla dzieci.

– Naszym celem jest zapewnienie idealnych warunków do uprawiania padla osobom na każdym poziomie zaawansowania. Stworzyliśmy PADLOVNIA SCHOOL, w której można rozpocząć naukę od podstaw, rozwijać się i doskonalić z dnia na dzień – dodają inwestorzy.

Padlovnia czynna jest 7 dni w tygodniu od godz. 8.00 do 22.00.

Już w najbliższy weekend, czyli w dniach 1-2 kwietnia, odbędzie się w Padlovni turniej eliminacyjny do Igrzysk Europejskich Kraków 2023. Patronat nad turniejem objęła Polska Federacji Padla.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -