Backfit – inwestycja w zdrowie

– Chcemy, aby w każdym stutysięcznym mieście znalazło się jedno Mikrostudio zdrowego kręgosłupa BackFit by Dr. Wolff. Mamy 44 takich miast w Polsce.  Zapraszamy więc do współpracy. Wspólnie z inwestorami damy klientom możliwość zadbania o zdrowie kręgosłupa. To, co oferujemy, to najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe i fachowe know-how. W jednym miejscu klient będzie miał możliwość odbycia diagnostyki, a na podstawie wyników zostanie stworzony spersonalizowany plan treningowy – opowiada Rajmund Gola, dystrybutor sprzętu m.in. marki Dr. Wolff w Polsce.

Koncepcja Mikrostudia opiera się na efektywnym treningu prozdrowotnym. Gwarantują to zastosowane w urządzeniach opatentowane biomechaniczne rozwiązania. Jak podkreśla Rajmund Gola, studia treningu Backfit by Dr.Wolff mają być wyjątkowymi miejscami na fitnessowej mapie Polski. To medical fitness w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Rajmund Gola, dystrybutor sprzętu marki Dr. Wolff  i właściciel pierwszego studia w Turawie niedaleko Opola, uważa, że Mikrostudio to pomysł na biznes w czasach, kiedy zdrowie i profilaktyka zdrowotna wysuwają się na pierwszy plan.

BackFit by Dr. Wolff od podstaw

Chcąc otworzyć mikrostudio inwestor potrzebuje kapitału w wysokości 200 tys. złotych netto. Podejmując współpracę Aktiv-Vital daje gwarancję wyłączności na określonym terenie.

– Możesz liczyć na nasze wsparcie. Kupując sprzęt, kupujesz nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale także plany treningowe oraz know-how w zakresie obsługi klienta

– dodaje Rajmund Gola.

Na Mikrostudio zdrowego kręgosłupa BackFit by Dr. Wolff potrzebna jest powierzchnia ok. 150‒200 mkw. Studio wyposażone zostanie zarówno w urządzenia do treningu, jak i urządzenia diagnostyczne. Klienci będą mieli do dyspozycji m.in. Back Check® do pomiaru siły mięśni oraz MobeeFit – urządzenie do pomiaru zakresu mobilności. Ponadto w studiu znajdą się też proste w obsłudze urządzenia do treningu pleców, wyposażone w czujniki ruchu: Park Prewencyjny, Core Stability, Blackroll Station, Get Flexible oraz FTS, czyli stacja do treningu funkcjonalnego.

Wyróżnij się na rynku i zostań jedynym studiem zdrowych pleców Dr. Wolffa w twoim mieście. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel. 534 688 191.
Zapraszamy do współpracy!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -