Park prewencyjny

Jak można było zobaczyć zarówno na targach FIBO, jak i RiminiWellness w tym roku, wiele marek posiada nie tylko akcesoria, które wykorzystywane są podczas zajęć grupowych, ale także urządzenia, pozwalające na treningi w małych grupach. Producenci oferują klientom już nie tylko sprzęt, ale także gotowe koncepcje treningowe. Poniżej propozycje dobrze znanej miłośnikom treningu medycznego marki Dr.WOLFF. Dystrybutorem sprzętu w Polsce jest firma Aktiv Vital.

Park prewencyjny oferuje prozdrowotny trening obwodowy. Jak podkreśla Rajmund Gola od lat zajmujący się dystrybucją sprzętu marki Dr.WOLFF, ale także praktyk wykorzystujący go w codziennej pracy z klientami i pacjentami, park prewencyjny to nowatorskie i funkcjonalne rozwiązanie, które zachwyca stylowym, minimalistycznym designem.
– Urządzenia zostały wykonane z przyjemnego w dotyku, eleganckiego drewna orzechowego, które harmonijnie współgra z elementami ze stali szlachetnej. W efekcie powstało funkcjonalne, a zarazem przykuwające wzrok, narzędzie treningowe. Maszyny posiadają funkcję „Łatwy start”, co pozwala na rozpoczęcie treningu bez skomplikowanej
regulacji ustawień. Urządzenia mają przemyślaną, prostą i funkcjonalną konstrukcję, która ułatwia ćwiczącym i trenerom przeprowadzenie treningu. Dzięki wykorzystaniu wyciągu i wynikającym z jego użycia wzorcom ruchowym możliwe jest wykonanie szerokiej gamy ćwiczeń, z naciskiem na zwiększenie obciążenia i wykształcenie koordynacji – opowiada Rajmund Gola.

Więcej informacji na temat marki i sprzętu na www.aktiv-vital.pl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ