Fitness i wellness a la carte

Nie tylko inwestorzy biurowców zauważają potrzebę uzupełnienia swojej oferty o strefę fitness i wellness. Także nowoczesne apartamentowce coraz częściej wykorzystują trend bycia aktywnym i miejscami przystosowanymi do ćwiczeń chcą zainteresować potencjalnych klientów.

Strefa fitness i wellness


Wkrótce w Warszawie ruszy budowa ekskluzywnego apartamentowca, który powstanie zaledwie 200 metrów od południowej bramy Łazienek Królewskich. W modernistycznej, prestiżowej inwestycji Yareal, której architektura nawiązuje do 20-lecia międzywojennego, powstaną 64 apartamenty i penthouse’y, a także wygodna strefa fitness i wellness.

„Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ofercie Rezydencji Łazienki Park znajduje się jeszcze około 50 apartamentów i penthouse`y. Do każdego z nich będzie przylegał taras, loggia, albo prywatny ogródek. Mieszkańcy będą mieli do wyłącznej dyspozycji prywatną strefę fitness i relaksu z sauną i miejscem do wypoczynku”

– wyjaśnia Jacek Zengteler, członek zarządu Yareal Polska.

Na parterze apartamentowca przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana będzie do treningów i wyposażona w szereg urządzeń. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

Zakończenie budowy Rezydencji Łazienki Park zaplanowano na koniec przyszłego roku. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na witrynie inwestycji: https://www.yareal.pl/lazienki-park.

***

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.

Źródło: materiały prasowe Yareal Polska

- REKLAMA -