Hammer Tech – polski produkt, włoski design, szwajcarska precyzja wykonania

Hammer Tech to polski producent wytrzymałych i niezawodnych klatek do treningu funkcjonalnego, wyciągów, maszyn półwolnych, akcesoriów do crossfitu i street workoutu. Filozofia firmy opiera się na założeniu, by proponować produkty klientom doceniającym jakość wykonania oraz przemyślany design.

Z jednej strony produkty Hammer Tech cechuje nowoczesny, surowy design, z drugiej wytrzymałość klatek i możliwość personalizacji. Atutem konstrukcji jest modułowość, możliwość nieskończonej rozbudowy, co z punktu widzenia inwestora jest bezcenne. Do konstrukcji można dodawać akcesoria, w tym haki, drążki i wiele innych. Dzięki systemowi plug & play wszystkie dodatki i akcesoria pasują do bazowych konstrukcji. Jeśli więc właściciel obiektu sportowego ma wizję rozwoju swojego biznesu, oferta Hammer Tech spełni jego oczekiwania.

Dbałość o detale – znak firmowy Hammer Tech

Hammer Tech stawia na najwyższą jakość i przysłowiową szwajcarską precyzję wykonania produktów. To z kolei przekłada się to na bezkonkurencyjną wytrzymałość i niezawodność maszyn, klatek i akcesoriów Hammer Tech. Przy okazji warto dodać, że portfolio tego polskiego producenta systematycznie się powiększa. Nowoczesna technika obróbki metalu zapewnia wytrzymałość i precyzję – maszyny CNC, maszyny numeryczne, w których powtarzalność jest ogromna i nie ma mowy o błędach. Podczas produkcji Hammer Tech nie oszczędza na materiałach, zdając sobie sprawę, że design siłowni jest ważnym czynnikiem w przyciągnięciu i utrzymaniu członków.

Hammer Tech - polski produkt, włoski design, szwajcarska precyzja wykonania

Nowoczesny design, funkcjonalność, szybki czas realizacji

Klatki treningowe, maszyny i akcesoria przeznaczone są do wieloletniej eksploatacji i zapewniają bezpieczny trening. Dzięki temu właściciele siłowni mogą spać spokojnie. Przy okazji dodajmy, że Hammer Tech wszystkie zamówienia realizuje w ciągu 30 dni. Zakładając, że większość właścicieli obiektów sportowych ma własny pomysł i wizję strefy siłowej i wolnych ciężarów, Hammer Tech oferuje pełną personalizację produktów.

Przyciągnij ćwiczących strefą siłową, dzięki której zrealizują swoje cele. Minimalistyczny, funkcjonalny, solidność i precyzja wykonania znajdziesz w produktach Hammer Tech.

Skontaktuj się z nami od razu, nasze realizacje sprawdzisz na stronie internetowej

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -