Czas na ruch

Polska Federacja Fitness inicjuje akcję “Czas na ruch” #CzasTwójNaRuch. Akcja ma na celu promowanie prozdrowotnego stylu życia, nie tylko w klubie fitness, ale też w innych obiektach. PFF chce rozruszać szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe, szkoły sztuk walki, kluby jeździeckie, strzelnice, siłownie, studia EMS, studia treningu personalnego itp.

Czas na ruch – początek wspólnego kierunku

Wszyscy należymy do jednej wielkiej rodziny określanej branżą fitness. Akcja Czas na Ruch – Czas na TWÓJ Ruch niech będzie początkiem naszego wspólnego kierunku – prozdrowotnej edukacji naszego społeczeństwa – czytamy na fanpage’u PFF.

Przedstawiciele Polskiej Federacji Fitness uważają, że jednym z największych problemów, jaki dotknął nas w czasie lockdown’u, była błędna kategoryzacja naszej branży. “Żaden z decydentów nie kojarzył nas z sektorem zdrowotnym. Jednak po dłuższej analizie, musimy odpowiedzialnie stwierdzić, że my również – jako branża – nie pracowaliśmy na to też wystarczająco. Cała sytuacja związana z COVID-19 skłania do wielu refleksji, rachunków sumienia oraz wniosków, które każdy powinien wyciągnąć samodzielnie” – pisze PFF.

Więcej na fanpage’u Polskiej Federacji Fitness. Kliknij w LINK I WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ oraz PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI

Źródło: Polska Federacja Fitness
Fot. Scott Webb/Unsplash

Czytaj O aktywności fizycznej Polaków podczas pandemii

- REKLAMA -