#CzasNaRuch #CzasTwójNaRuch

Polska Federacja Fitness inicjuje akcję #CzasNaRuch, #CzasTwójNaRuch, która ma na celu promowanie prozdrowotnego stylu życia, nie tylko w klubie fitness, ale też w innych obiektach takich, jak szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe, szkoły sztuk walki, kluby jeździeckie, strzelnice, siłownie, studia EMS, studia treningu personalnego itp.

Wszyscy należymy do jednej wielkiej rodziny określanej branżą fitness. Akcja Czas na Ruch – Czas na TWÓJ Ruch niech będzie początkiem naszego wspólnego kierunku – prozdrowotnej edukacji naszego społeczeństwa – czytamy na fanpage’u PFF.

Przedstawiciele Polskiej Federacji Fitness uważają, że jednym z największych problemów, jaki dotknął nas w czasie lockdown’u, była błędna kategoryzacja naszej branży. “Żaden z decydentów nie kojarzył nas z sektorem zdrowotnym. Jednak po dłuższej analizie, musimy odpowiedzialnie stwierdzić, że my również – jako branża – nie pracowaliśmy na to też wystarczająco. Cała sytuacja związana z COVID-19 skłania do wielu refleksji, rachunków sumienia oraz wniosków, które każdy powinien wyciągnąć samodzielnie” – pisze PFF.

Więcej na fanpage’u Polskiej Federacji Fitness. Kliknij w LINK I WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ oraz PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI

Źródło: Polska Federacja Fitness
Fot. Scott Webb/Unsplash

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ