Klub Menedżerów Fitness – kolejna odsłona

Ponad 100 osób zarządzających obiektami branży fitness w Polsce od ponad 5 miesięcy zdobywa wiedzę w ramach Klubu Menedżerów Fitness. Otrzymują praktyczne narzędzia oraz wymieniają się swoimi opiniami, przemyśleniami, rozwiązaniami. Także tymi dotyczącymi bieżącej sytuacji.

Rozwój kompetencji menedżerskich

Odbywające się każdego tygodnia merytoryczne szkoleniowe webinary, live’y, sesje Q&A każdorazowo rejestrowane i dostępne 24 godziny na dobę dla członków Klubu na platformie VOD, dyskusje na zamkniętej grupie na facebooku oraz indywidualne konsultacje z wykładowcami -to sposób na trwały, regularny rozwój kompetencji menedżerskich.

Klub Menedżerów Fitness to wiedza, praktyka, rozwiązania, wsparcie. A przede wszystkim wspólny cel: doprowadzić jak najszybciej kluby uczestników do poziomu przychodów sprzed covid-19

– mówią pomysłodawcy Klubu.

Jest to także miejsce dla tych osób, które aspirują i myślą o pełnieniu roli menedżera klubu w przyszłości, lub których ścieżka kariery prowadzi właśnie w tym kierunku.

Klub Menedżerów Fitness także dla ciebie

Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem biznesu w branży fitness zapraszamy do dołączenia do KMF – czytamy w informacji prasowej.

Nabór do Klubu trwa do 25 lipca 2021. Co istotne, po tym czasie przystąpienie do klubu będzie możliwe dopiero w lutym 2022 roku.

Więcej informacji uzyskasz tutaj: Klubu Menedżerów Fitness

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -