FIBO 2023 z przytupem

Po 3 latach nieobecności na FIBO marka Life Fitness wraca z przytupem. Pokaże najwięcej nowości w swojej historii. Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się, dlaczego nasz sprzęt cardio, siłowy oraz rozwiązania cyfrowe zachwycą twoich klientów.

Nowości cardio – czego się można spodziewać na FIBO 2023?

Linia cardio Life Fitness Integrity z konsolą Life Fitness SE4 to nowość, na którą długo czekaliśmy. Zrewolucjonizuje doświadczenia treningu cardio. To największa i najnowocześniejsza konsola cardio na rynku. Zapewnia niezrównane, wciągające, doświadczenia, oferując m.in ponad 500 treningów z instruktorem w usłudze Life Fitness On Demand+. Nowa linia urządzeń cardio Life Fitness Integrity z konsolą SE4 obejmuje m.in. bieżnię, schody PowerMill, eliptyki oraz rowery pionowe i poziome. Wszystkie dostępne z nowymi konsolami SE4 z przekątną ekranu do wyboru: 16 lub 24 cali.
Z kolei nowa linia Life Fitness Aspire z konsolą SL, bazuje na dziedzictwie Life Fitness w zakresie zaawansowanej biomechaniki i jakości w przystępnej cenie.

Inne oblicze marki Hammer Strength

Hammer Strength Performance, to linia urządzeń do treningu wydolnościowego, umożliwiająca ćwiczącym przekraczanie granic treningu HIIT w ciągu kilku sekund. Zapewnia beztlenowy trening wydolnościowy. Intensywny sprint na bieżni HD Tread, interwały na rowerze powietrznym HD Air Bike i opór o niskiej intensywności na trenażerze HD SPARC – sprawdzą się na każdej profesjonalnej siłowni.

Zajęcia grupowe i w strefie funkcjonalnej – Life Fitness na Fibo 2023

Rower Life Fitness IC7 wyposażony jest w unikalny system treningowy pozwalający na dostosowanie intensywności do indywidualnych celów. Nowy rower do indoor cyclingu Life Fitness ICG IC7 to profesjonalny i komercyjny rower wysokiej jakości, o wielokrotnie nagradzanym designie, zintegrowany z unikalnym systemem treningowym Coach by Color.
Natomiast Life Fitness LFX to rozwiązanie do strefy funkcjonalnej, które łączy sprzęt, edukację i program treningowy. LFX tworzy wszechstronne przestrzenie do treningu funkcjonalnego, łącząc sprzęt Life Fitness i Hammer Strength z edukacją i programami przygotowanymi przez Life Fitness Academy.

Life Fitness na FIBO 2023

“Od ponad 50 lat Life Fitness jest innowatorem i pionierem, projektując urządzenia treningowe do klubów fitness i hoteli. Marka Life Fitness jest znana z tego, że wyróżnia się wysoką wydajnością, i jest dostępna dla wszystkich poziomów zaawansowania ćwiczących.
Nasi klienci ufają, że wprowadzimy najlepszy w swojej klasie sprzęt i przełomowe innowacje do ich obiektów fitness, aby zintensyfikować doświadczenie ćwiczących. Kontynuujemy opracowywanie nowych produktów, kierując się filozofią “performance-first”, która przekracza oczekiwania zarówno naszych klientów, jak i ćwiczących”

– mówi CEO Life Fitness, Paul Stoneham.

Oprócz tych nowości Life Fitness pokaże również najnowsze maszyny siłowe Life Fitness Insignia (aż 4 całkiem nowe maszyny dla zaawansowanych, umożliwiające liczne warianty treningowe) oraz maszyny Hammer Strength HD Plate Loaded.

Odwiedź nas na FIBO! Pobierz swój bezpłatny bilet bit.ly/TwojbiletFIBO2023

Chcesz poznać nowości Life Fitness, umów się z nami na FIBO.
Zadzwoń koniecznie: + 48 668 018 040.
Do zobaczenia!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -