Nowe kluby Calypso Fitness

W sierpniu Calypso Fitness otwiera dwie nowe lokalizacje: w Szczecinie i w Piastowie.

Klub w Szczecinie otwarty zostanie 22 sierpnia w Galerii Kaskada. Będzie to piąty obiekt sieci w tym mieście. Klub o powierzchni prawie 1 700 m2 wyposażony zostanie w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie oraz salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych.

Klub w Piastowie będzie pierwszym obiektem sieci Calypso Fitness w tym mieście. Klub Calypso Fitness Piastów usytuowany będzie w prestiżowej lokalizacji pasażu handlowego Rezydencji Warszawskiej. Na powierzchni prawie 1 000 m2 klienci znajdą, podobnie jak w Szczecinie, klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie, wydzieloną część do Power Bike, a także strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play. Wielkie otwarcie będzie miało miejsce już 18 sierpnia.

Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 50 klubów w 25 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu.

Źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ