Calypso Fitness po raz drugi we Wrocławiu

Drugi klub sieci Calypso Fitness we Wrocławiu zostanie otwarty już 1 października. Lokal o powierzchni ponad 800 mkw. mieści się w charakterystycznym architektonicznie budynku przy ul. Tęczowej 83x i wyposażony został w: klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę maszyn półwolnych, strefę cardio oraz klatkę do Cross Training.

 

Promocyjny karnet Fit Comfort można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: teczowa.calypso.com.pl. Calypso w przedsprzedaży daje 3 miesiące członkostwa jedynie za 1 zł, brak opłaty wpisowej z możliwością rezygnacji w ciągu miesiąca.
Z treningów w nowym klubie pod marką Calypso Fitness mogą korzystać również posiadacze jednego z pakietów sportowych: OK System, BeActive i MyLife.

W roku 2019 Calypso Fitness, po raz kolejny, jako jedyna sieć fitness znalazło się w zestawieniu TOP 100 marek przeprowadzanym przez niezależną firmę badawczą na zlecenie KPMG. Jest to lista marek, które w oczach polskich konsumentów zostały ocenione jako dostarczające im najlepsze doświadczenia. Ocena przebiegała według 6 filarów, które mają wpływ na indywidualną ocenę klienta. Są to: wiarygodność, rozwiązywanie problemów, oczekiwania, czas i wysiłek, personalizacja, empatia.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ