Queenax™ – kompleksowy system treningowy

Modułowy system do treningu funkcjonalnego i zajęć w podwieszeniu QUEENAX amerykańskiej firmy Precor, adaptuje każdą przestrzeń w efektywny „plac zabaw” do ćwiczeń z praktycznie nieskończoną liczbą opcji treningowych. Dzięki temu, że można go dowolnie konfigurować, daje on możliwość przeprowadzenia zarówno kompletnego treningu indywidualnego, jak i zajęć grupowych.

 

W zależności od przyjętego rozwiązania mogą to być nawet bardzo duże grupy 40+, mini- i mikrogrupy oraz obwody. Innowacyjność systemu polega m.in. na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. W odróżnieniu od innych rozwiązań które wykorzystują wyłącznie podłogę, QUEENAX może adaptować także sufit i ściany. Maksymalna rozpiętość ram nośnych bez wykorzystywania słupów podporowych wynosi aż 17 metrów – dzięki temu przestrzeń w jego obrębie może zostać wykorzystana do zupełnie innych zajęć jak np. Spinning, Joga, taniec, trening z wykorzystaniem mobilnych maszyn Cardio HIIT, itp.

Jeśli chodzi o rozwiązania innych firm takie, jak np. Antigravity® Yoga, TRX®, TRX® Rip, 4D PRO®, CrossCore®, UFO, Stroops, itd., system ten ich nie zastępuje – stanowi dla nich dodatkowe wsparcie. Niezaprzeczalnym atutem jest także możliwość wykorzystania szerokiej gamy akcesoriów przeznaczonych do przechowywania sprzętu treningowego.

Producent, firma Precor dostarcza nie tylko sam sprzęt, ale także zapewnia różnorodne programy szkoleniowe. Odpowiednio wdrożone i wykorzystywane, stanowią dla właściciela/operatora klubu bardzo silne narzędzie przewagi konkurencyjnej.
Więcej informacji: https://www.precor.com/en-us/commercial/strength/queenax
oraz na stronie dystrybutora w Polsce – www.matmarco.pl

Źródło: materiały prasowe Matmarco/Precor; na zdjęciu Queenax w Health City w Holandii

- REKLAMA -