Nowoczesny klub niskim kosztem

Poszukujesz rozwiązań, które pozwolą twojemu klubowi na zwiększenie atrakcyjności oferty? Chciałbyś zmienić swój klub w Smart Gym niskim kosztem? Poznaj system inteligentnych czujników SOLO Workout, który zamieni dowolną maszynę stosową, kardio lub bramę w sprzęt inteligentny.

Jak działają czujniki SOLO?

Inteligentne czujniki SOLO Workout zostały zaprojektowane z myślą o uniwersalności. Czujniki działają z dowolnym typem maszyny treningowej, a także są zasilane bateriami, dzięki czemu nie potrzebują stałego podłączenia do prądu. SOLO Workout umożliwia gromadzenie danych. Zarówno dotyczących użytkowanych maszyn i wykonywanych na nich ćwiczeń przez użytkownika, jak i personel zarządzający siłownią.

Siłownia smart

Profity dla właścicieli klubów dają szerokie pole do rozwoju biznesu. Dzięki czujnikom SOLO zbierzesz dokładne dane na temat poziomu eksploatacji maszyn – co pozwoli na podejmowanie bardziej trafnych decyzji biznesowych. Do użytku ćwiczących oddano planer treningowy, firmy instruktażowe, możliwość korzystania z treningów stworzonych przez klub oraz integrację z trenerami personalnymi.

Przyciągnij klientów do swojego klubu

Tak wyjątkowe rozwiązanie jak czujniki SOLO Workout pozwoli przyciągnąć uwagę klientów i zwiększy atrakcyjność oferty twojego klubu. Każdy użytkownik posiada dostęp do statystyk na temat wykonywanego treningu, w tym: powtórzenia, serie, ciężar, zakres unoszenia stosu, czas, dynamika ruchu i odległość. Klienci zapomną o problemach z motywacją – możliwość rywalizacji i łatwego śledzenia historii treningowej może ich skłonić do bardziej regularnych treningów w twoim Klubie. Użytkownicy mogą również wprowadzić więcej różnorodnych ćwiczeń do swojego planu, ponieważ aplikacja SOLO Workout daje stały dostęp do filmów instruktażowych, prezentujących jak poprawnie wykonać różne ćwiczenia.

Zwiększ atrakcyjność swojego klubu niskim kosztem i sprawdź system SOLO Workout. Niech twój klub stanie się nowoczesny!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -