Atrium Oliva. Pierwsza taka siłownia na północy Polski

W zabieganym świecie dbanie o kondycję i zdrowie pomaga zachować równowagę w życiu. Dostrzegają to deweloperzy, dlatego też, coraz częściej w ich projektach pojawia się strefa fitness. Komfort osób użytkujących siłownię w dużej mierze zależy od zastosowanych na niej rozwiązań i sprzętu. Deweloper ALLCON w swojej inwestycji Atrium Oliva zdecydował się na najlepsze, dostępne na rynku wyposażenie. Tym samym, jest to pierwsza inwestycja w północnej Polsce posiadająca prestiżową linię Technogym Artis.

Zdrowy adres – Atrium Oliva

Kameralna inwestycja położona jest w Gdańsku przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Tutejsze wskaźniki jakości powietrza i natężenia hałasu należą do najlepszych w Trójmieście. Dla osób wrażliwych na hałasy oraz alergików zastosowano dodatkowe zabezpieczenia; drzwi i okna o podwyższonym współczynniku akustycznym oraz nawiewniki z filtrami antysmogowymi i antyalergicznymi. Dodatkowo Atrium Oliwa skąpane jest w zieleni – na terenie inwestycji zasadzono ponad 18 tysięcy roślin, które będą koić zmysły przez cały rok.

– W Atrium Oliva postawiliśmy na innowacyjność przy tworzeniu przestrzeni przeznaczonej do wspólnej integracji. Strefę fitness wyposażyliśmy w najlepszy dostępny sprzęt na rynku. Zastosowaliśmy również nieoczywiste materiały w sali klubowej oraz wybraliśmy wygodną saunę infrared, która dzięki podczerwieni działa na regenerację mięśni głębokich – mówi Justyna Kralewska Kierownik Biura Sprzedaży w spółce mieszkaniowej ALLCON. – Zwieńczeniem prozdrowotnych rozwiązań, zastosowanych przez naszą firmę jest tężnia solankowa z mikroklimatem, który działa na regenerację układu oddechowego.

Strefa fit z prestiżową linią Artis

Technogym od 40 lat jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji najwyższej jakości sprzętu fitness. Produkty włoskiej marki są znane i cenione na całym świecie, a linia Artis, stanowiąca wyposażenie siłowni Atrium Oliwa, stanowi jedno z najnowocześniejszych propozycji firmy.

Linia Artis to sprzęt fitness, który łączy w sobie zaawansowaną technologię, innowacyjny design i wyjątkową wytrzymałość. Produkty z tej linii zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb zarówno profesjonalnych sportowców, jak i początkujących entuzjastów fitness. Wyróżnia ją minimalistyczny, nowoczesny i elegancki design. Każdy element został starannie przemyślany, aby stworzyć harmonijną całość, która pasuje do każdej przestrzeni, niezależnie od jej stylu.

To, co tak naprawdę wyróżnia sprzęt z linii Artis, to zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Każde urządzenie jest wyposażone w zaawansowane ekrany dotykowe. Umożliwiają one dostęp do różnorodnych programów treningowych, monitorowanie postępów oraz korzystanie z mediów społecznościowych i rozrywki podczas treningu. To wszystko sprawia, że trening staje się bardziej interaktywny i motywujący.

 Sprzęty z linii Artis są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność i długą żywotność. Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem, dlatego każde urządzenie zostało starannie przetestowane i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Łatwe osiąganie sportowych celów poprzez zabawę

Wyposażenie siłowni w apartamentach Atrium Oliwa obejmuje szeroki wybór sprzętu fitness. To m.in. bieżnie, rowery stacjonarne, maszyny do treningu siłowego, a także sprzęt do treningu funkcjonalnego. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednie urządzenie do realizacji swoich celów fitness.

Warto podkreślić, że linia Artis by Technogym, na którą zdecydowali się twórcy apartamentowca Allcon Atrium to prawdziwa innowacja w świecie sprzętu fitness – mówi Piotr Dera, przedstawiciel marki Technogym.

Połączenie eleganckiego designu, zaawansowanej technologii i niezawodnej wytrzymałości sprawia, że jest to pierwszy wybór dla osób, które cenią sobie jakość i efektywność swojego treningu. Produkty z linii Artis pozwalają łatwiej osiągnąć sportowe i zdrowotne cele oraz sprawiają, że trening stanie się jeszcze przyjemniejszy.

artykuł sponsorowany

- REKLAMA -