FIT-EXPO 2017

Największe targi B2B dla branży fitness startują już jutro w Poznaniu. Dwa wypełnione po brzegi pawilony targowe zapełnią się ofertami liderów branży fitness w Polsce. Znajdziemy tam najnowsze rozwiązania dla siłowni, tradycyjnych klubów fitness, boxów, klubów, które coraz częściej powstają przy dużych firmach, czy też dla ośrodków spa i hoteli. Nie zabraknie sprzętu, akcesoriów, systemów zarządzania, ubrań, odżywek i suplementów diet.

Umawianie spotkań
W tym roku dużo łatwiej umówimy się z wystawcami, dzięki wprowadzonemu Biznes Plannerowi FIT-EXPO. Wystarczą trzy kliknięcia, by zaaranżować spotkanie. Platforma jest dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

Kongres Trendy i Innowacje
Wizyta na targach naładuje zwiedzających wiedzą merytoryczną i praktyczną, tak potrzebną do prowadzenia firmy. Kolejna edycja Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje dostarczy wielu cennych tematów. W tym roku organizatorzy zatroszczą się o menedżera. Wśród prelegentów konferencji m.in.: Sebastian Goszcz, Małgorzata Burdziełowska i Krzysztof Pakulec, Tomasz Napiórkowski, Tomasz Sierpiński i Michał Mańkowski.

EU4YA – must have instruktora i nie tylko
Dla trenerów i instruktorów fitness istotnym punktem programu FIT-EXPO jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, w którym uczestniczy tak wielu instruktorów i trenerów. Program przedsięwzięcia tworzy 19 szkół fitness. Tegoroczna konwencja to aż cztery strefy AEROBIC & FITNESS, trzy strefy BODY & MIND, trzy strefy TRENERA PERSONALNEGO, trzy strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów.

Po raz pierwszy w Poznaniu – Pole Sport
W niedzielę, 14 maja, po raz pierwszy w historii FIT-EXPO w Poznaniu odbędą się eliminacje dyscyplin akrobatyki powietrznej (Pole Sport i Aerial Hoop) na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics. W tegorocznych mistrzostwach weźmie udział ok. 60 zawodników w ośmiu kategoriach. W jury zasiądą artyści z całej Europy: Anastasia Vorontsova (Rosja, St. Petersburg), Tatyana Gordiyenko (Ukraina), Dmitry Fedotov (Ukraina), Anna Nikulina (Czechy, Praga),  Egor Churakov (Rosja, Moskwa) oraz Agata Malchrowicz – sekretarz. Jury będzie brało pod uwagę stronę artystyczną oraz techniczną. Imprezę sportową poprowadzą Kasia Bigos – zawodniczka pole dance, trenerka fitness, dziennikarka oraz Anne-Marie Kot – prezes stowarzyszenia PFAPA oraz wielokrotna mistrzyni świata Pole Sport. Patronat nad zawodami objęła WAAPA – jedna z największych federacji, zrzeszająca kraje na czterech kontynentach.

Złote Medale
Poznaliśmy już laureatów ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na targach i na stronie internetowej konkursu odbędzie się drugi etap rywalizacji – plebiscyt ZŁOTY MEDAL – Wybór Konsumentów. O zwycięzcy zadecydują tym razem zwiedzający FIT-EXPO i internauci.

Fitautobusy
Organizatorzy przywiozą na targi po raz kolejny zwiedzających z Krakowa i Warszawy oraz miast, przez które w pierwszym dniu targów (czyli w piątek) przejadą wynajęte autobusy. Bilet w tę i z powrotem będzie w niskiej cenie. Zapisy i szczegóły rozkładu jazdy są dostępne  na stronie internetowej.

Gotowi na zabawę?
Ten punkt programu w ubiegłym roku stał się hitem FIT-EXPO. Fantastyczna atmosfera wieczoru branżowego, bo o nim mowa, z pewnością zostanie powtórzona już niedługo. Świetna muzyka, zabawa do białego rana przeplatana gorącymi podsumowaniami dnia także i tym razem ściągnie na wieczorne party wystawców, uczestników kongresu i fitnessowej konwencji. Uwaga! Uczestnicy kongresu mają wstęp wolny!

Premiera trampolin
Podczas targów FIT-EXPO 2017, w sobotę (13 maja), odbędzie się inauguracja Akademii PowerJump! Znana z produkcji trampolin firma PowerJump rozpocznie szkolenia dla instruktorów. Wezmą oni udział w trzyetapowym szkoleniu: PowerJump basic; PowerJump soft oraz PowerJump strong.

Lista wystawców (stan na 23.04.2017):
2Skin
27 Minut
Abisal
Akademia Fitness Planet
Alsanit
Amplitrain
Athlet Performance
Bauer Fitness
Blackroll Polska
Body Challenge
bodyART Polska
Centrum Szkoleniowe TWINS
Colway
Concept Free
Creative Professional Fitness
Del Sport
Division B-2
eFitness
Endurance Sports
ekspertfitness.com
FEEL JOY!
FITCAST
Fitnessia
Fitness Biznes
Fitness Club 24
Fitness University
Fitnesswell
FITNET
FORCETOP
Gofit
GYMSTEER
HBP
Health and Beauty Media
HES
IFAA Polska
IMG
Inwell
IT Promo
ITP. SA
JUMP IT
Just7Gym
KEJT
KRAVTER
Legal Cakes
Living Food
Maragofit
MARBO
Matmarco
MATRIX FITNESS-Johnson Health
Tech. Poland
Mauricz Training Center
Meadow Group Polska
Meden-Inmed Sp. z o. o.
Medfitness
Medkonsulting Tanita Polska
Medisportech
miha BODYTEC
Moja Harmonia Zycia
NEBBIA
Nirvana Fitness
NRG BOX
Open Mind
Perfect Fitness Service
Perfect Gym Solutions
Power Jump
PROFI FITNESS SCHOOL
Salsation
SHARPTEC
Social Fit
Sunny Mist Polska
Sweet Brands
Top Hawk Industries
TOP GYM
Total Fitness Concept
Wake Up & Squat
Vinderen

 

 

Zapraszamy na www.fitness.mtp.pl, gdzie znajdziecie szczegóły tegorocznej edycji targów FIT-EXPO.

 

- REKLAMA -