Streaming zajęć grupowych – darmowy test

Streaming zajęć grupowych MZ-Remote umożliwia klubowiczom wspólny trening z dowolnego miejsca poza klubem. W czasie rzeczywistym uczestnicy otrzymują biometryczne informacje zwrotne i spersonalizowane wskazówki od trenera.

Producent monitorów aktywności Myzone wprowadził usługę Myzone w drugiej połowie 2020, po to by wzmocnić doświadczenia klubowiczów oraz zintensyfikować więź z klubem w czasie pandemii.

Streaming MZ-Remote – znakomite narzędzie do retencji

Operatorzy klubów mogą zaplanować trening za pomocą jednego przycisku w funkcji rezerwacji Myzone (MZ Book). Z kolei klubowicze rezerwują uczestnictwo w zajęciach przez aplikację Myzone. Wystarczy wówczas założyć pas Myzone i dołączyć do zajęć live. W promocji obowiązującej do 31.08.2021, która umożliwia testowanie MZ-Remote bez opłat, członkowie klubów fitness, które skorzystają z darmowej licencji, nie muszą mieć pasów Myzone, by poznać zalety systemu MZ-Remote.

Darmowa licencja – korzyści dla klubów fitness

Kluby fitness mogą przetestować streaming MZ-Remote na dwa sposoby. Albo z wykorzystaniem pasów Myzone (zakupione od TOP-GYM) lub kluby umożliwią swoim członkom rejestrację na konto Myzone bez pasa Myzone.
W przypadku testowania MZ-Remote bez monitorów aktywności Myzone, członkowie będą mogli dołączyć do wszystkich zajęć online za pomocą telefonu. Jednak tu nie będzie  możliwości oglądania parametrów treningu na żywo, ponieważ nie będą mieli pasa Myzone.
Każdy klub otrzyma swój własny kod, który będzie darmowy do 31 sierpnia. Jeśli po tym czasie klub nie będzie chciał korzystać z usługi, musi ją anulować.

Skontaktuj się z nami!
Kontakt: m.wolny@top-gym.pl , Tel. +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj także Monitoruj aktywność z Myzone

- REKLAMA -