Zarabiaj na zajęciach online

Jako jeden z najistotniejszych argumentów przy wyborze klubu konsumenci często podają lokalizację. Teraz te granice zostały zniesione, a jeśli prowadzisz wysokiej klasy zajęcia, możesz przyciągnąć nowych klientów bez względu na geograficzne położenie.

W poprzednim artykule pisaliśmy, że w obecnym czasie zajęcia online to być albo nie być dla klubów fitness. Dowiedz się, jak w łatwy sposób zarabiać na grupowych zajęciach online i jak użyć do tego usługi Pay As You Go.

Przez długi czas niektóre kluby fitness starały się ignorować fakt istnienia „konkurencji” w postaci zajęć online. Teraz nie pozostaje nic innego, jak podać sobie z tym rozwiązaniem ręce i nie przegapić swojej szansy. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że gdy świat wróci do normy i kluby zostaną ponownie otwarte, treningi online nie znikną z przyzwyczajeń konsumentów. Teraz masz okazję opanować tę metodę prowadzenia zajęć, a do tego pozyskać nowych klientów, którzy z jakichś powodów nigdy nie zdecydowali się na ćwiczenie w klubie.

Brak posiadania karnetu do twojego klubu nie jest tu przeszkodą! Oprócz zintegrowanego narzędzia do prowadzenia grupowych zajęć online, w eFitness mamy dla ciebie coś jeszcze – Pay As You Go, czyli możliwość pobierania opłat za pojedyncze zajęcia. Klient, który nie wykupił pełnego członkostwa, będzie mógł skorzystać z wybranych zajęć lub usługi, np. konsultacji dietetycznej, płacąc jedynie za wybraną usługę.

Płatność Pay As You Go to przede wszystkim wygoda dla klientów. Nowe osoby mogą wypróbować usługi twojego klubu bez obciążających zobowiązań. By opłacić zajęcia wystarczy kilka kliknięć w Strefie klienta. Jeżeli klient nie zapłaci za nie w momencie zapisu, miejsce na zajęciach będzie wstępnie zarezerwowane.

Jak uruchomić Pay As You Go? Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem systemu eFitness, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o usłudze. Jeśli korzystasz już z naszego systemu i chcesz uruchomić Pay As You Go, wystarczy, że skontaktujesz się działem Helpdesk. Więcej o Pay As You Go oraz innych możliwościach płatności online dowiesz się podczas darmowych webinarów – doszkolenia eFitness.

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -