Myzone oficjalnym partnerem zawodów Spartan

Producent monitorów aktywności Myzone oraz SPARTAN, organizator międzynarodowych zawodów z torami przeszkód, połączyły siły w ramach trzyletniego, ekskluzywnego partnerstwa. Cel tej współpracy to zapewnić jak największej liczbie osób unikalnych i niepowtarzalnych doświadczeń. Celem jest nagrodzenie wysiłku, a nie tylko sama sprawność i kondycja.

Tym samym australijski producent innowacyjnych monitorów aktywności został oficjalnym partnerem Spartana w zakresie monitorowania tętna. Spartan organizuje wiele imprez w regionie EMEA. To są m.in. Spartan Obstacle Course Race, Spartan Trail, Tough Mudder, DEKA FIT i wyścigi kolarstwa górskiego La Ruta.

 

Społeczność i nagradzanie za wysiłek

“Tego typu wyścigi to doskonała okazja do budowania społeczności i zaangażowania. Pasja i aktywności fizyczna często w ekstremalnych warunkach zawodów Spartan kreują niesamowite doświadczenia niż doświadczenia takie jak to”

– wyjaśnia David Stalker, dyrektor generalny Myzone EMEA.

Spartan i Myzone na doskonałej pozycji startowej

“Spartan i Myzone podzielają przekonanie o swojej misji, zmiany życia na lepsze. Obie te marki są na doskonałej pozycji startowej, by zapewnić niesamowite przeżycia uczestnikom zawodów, a także umożliwić większej liczbie osób rozpoczęcie przygody. Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób dzieliło się swoimi doświadczeniami i poczuli, że ich wysiłek został doceniony” – dodaje David Stalker.

Spartan i Myzone razem

Obie marki przykładają ogromną wagę to scalania globalnej społeczności, wierzą w to, że wiek to tylko liczba i każdy jest mile widziany w każdej społeczności Myzone czy Spartan.

Chcesz wdrożyć system Myzone w swoim klubie? Skontaktuj się z nami
m.wolny@top-gym.pl +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Marki Myzone i TRX łączą siły

- REKLAMA -