Matrix Fitness: Trening na 100%

FIBO w Kolonii to jedna z najważniejszych imprez branży fitness na świecie. Dlatego warto tam być, zwłaszcza po przerwie, którą spowodowała pandemia. Na stoisku marki Matrix będzie okazja do przetestowania wielu rozwiązań, m.in. w treningu siłowym.

Na uwagę zasługuje nowa platforma z systemem redukcji drgań, która uzupełnia ofertę serii Magnum. Wybierając tę platformę amortyzującą uderzenia zmniejszasz hałas, wibracje i odbijanie, chroniąc jednocześnie sprzęt i podłogę. Wielowarstwowa konstrukcja platformy minimalizuje drgania przenoszone przeez strop – to ważne, jeśli siłownia zlokalizowana jest na pietrze. Platformy z systemem VRS dostępne są w różnych stylach i rozmiarach, co ułatwia stworzenie zupełnie nowego środowiska treningowego.

Seria Ultra do treningu siłowego zaprezentuje się na targach z nową, większą konsolą. Dzięki Intelligent Training Console seria Ultra zdecydowanie zyskała na funkcjonalności, ponieważ oferuje dostęp do nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań treningowych. Ćwiczący z Ultra zaczynają od określenia swoich celów, na podstawie których otrzymują spersonalizowany plan treningowy. Nic juz nie jest więc dziełem przypadku. Zapisana historia treningów ułatwia śledzenie postępów oraz maksymalizowanie wyników.

Także w strefie cardio Matrix stawia na wsparcie nowych technologii. Dzięki interfejsom dla rosnącej sieci partnerów możliwe jest 360-stopniowe wsparcie dla wszystkich klientów – od precyzyjnej analizy ciała do ukierunkowanej kontroli treningu i śledzenia danych.

Wszystko to na stoiskach E42 oraz C43 marki Matrix w hali 6.

Artykuł sponsorowany

 

 

- REKLAMA -