Klub w klubie, czyli pierwsze w Polsce Studio SHAPER

Sieć Fitness Platinium® otworzyła dziewiąty klub. Tym razem w budynku Orange Office Park przy ul. Klimeckiego 1. Jest to już drugi Krakowski Klub Fitness, czyli siłownia, której wystrój inspirowany jest krakowską kulturą i tradycją. W KKF działa pierwsze w Polsce Studio SHAPER.

Powierzchnia nowego klubu to 2000 mkw. Znalazła się w nim strefa Cinema Cardio, wyposażona w kinowy ekran, gdzie podczas treningu na bieżni, rowerze stacjonarnym lub orbitreku można obejrzeć największe filmowe produkcje. Miłośnikom ciężarów z pewnością spodoba się strefa ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego, a także przestronna strefa wolnych ciężarów oraz strefy maszyn półwolnych i izotonicznych. Nie zabrakło również tradycyjnej strefy cardio, strefy funkcjonalnej i ABS, a także lubianej przez Panie – strefy kobiet. Po treningu można zregenerować się w nowoczesnej saunie suchej lub spróbować shake’ów i zdrowych przekąsek w Fit Barze.
Fani grupowych zajęć mają w czym wybierać. W grafiku znalazły się m. in. TRX, Tabata, Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Body Shape, Brzuchomania, Stretching. Zajęcia odbywają się w przestronnej sali fitness, która pomieści do 60 osób.

Pierwsze w Polsce – Studio SHAPER
Oprócz tego w klubie pojawiła się zupełna nowość – pierwsza w Polsce, innowacyjna strefa do treningu interwałowego HIIT – Studio SHAPER. Wyposażona została w bieżnie oraz ławeczki funkcjonalne marki RamBOX i hantle hexagonalne. Odbywają się w niej zajęcia o tej samej nazwie. To kilkuminutowe serie na każdym ze sprzętów w rytmie energetycznej muzyki, kolorowych świateł i atmosfery jak na imprezie w klubie muzycznym.

Krakowski wystrój klubu
Ideą KKF jest pokazanie tego, co w Krakowie najcenniejsze, czyli kultury i tradycji dawnego i nowoczesnego miasta. Na ścianach nie zabrakło zatem krakowskich wzorów ludowych, a wnętrze zostało utrzymane w biało-niebieskiej kolorystyce, która ma nawiązywać do barw krakowskiej flagi.

O sieci Fitness Platinium®
Sieć Fitness Platinium® należy do spółki Platinium Wellness Sp. z o. o i od lat jest najpopularniejszą siecią klubów fitness w Małopolsce. Charakteryzuje się przede wszystkim szeroką ofertą zajęć fitness, bogatym wyposażeniem oraz doświadczoną kadrą instruktorską. W Krakowskim Klubie Fitness, podobnie jak w pozostałych klubach należących do sieci, akceptowane są karty i pakiety sportowe: MultiSport, MultiSport Senior, Fit Profit, Fit Sport, OK System i SODEXO.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ