Klatki Hammer Tech i kompatybilne akcesoria

Wyposażając strefę siłową z Hammer Tech, możesz dodawać kompatybilne akcesoria i tworzyć kolejne stanowiska treningowe. Dzięki temu rozbudowujesz na bieżąco swoją siłownię, zyskujesz kolejne funkcjonalności i oszczędzasz miejsce.

Podstawowa konstrukcja klatki Hammer Tech to 4 słupy z drążkami do treningu w podwieszeniu. Dodając akcesoria na zasadzie plug & play przekształcasz je w prawdziwe wielofunkcyjne stanowiska treningowe, na których twoi klienci wykonają nieograniczoną liczbę ćwiczeń na różne partie mięśniowe.

Haki Hammer Tech – ćwiczenia ze sztangą

Podstawowymi hakami do odłożenia sztangi na bramy Hammer Tech są Jhook. Torują one drogę do wszystkich ćwiczeń ze sztangą. Możemy je regulować do własnego wzrostu, możliwości, ćwiczeń, które aktualnie wykonujemy. A wszystko to za sprawą perforacji słupów Hammer Tech, które mają otwory co 5 cm. Dzięki tej funkcjonalności bezproblemowo ustawimy wysokość haków do ćwiczeń na klatkę piersiową lub np. na barki. Hammer Tech oferuje różne rodzaje haków asekuracyjnych, oprócz wspomnianych JHook, są też masywniejsze Sandwich Hook, bądź długie ramiona asekuracyjne typu Monster Hook, do ćwiczeń typu martwy ciąg. Duża powierzchnia odkładania sztangi pozwala skupić się użytkownikowi na samym ćwiczeniu. Nie musi zastanawiać się, czy wceluje gryfem w dany hak.

Nowe stanowiska treningowe – wytrzymałe poręcze Hammer Tech

Dokładając do klatki Hammer Tech poręcze Monster Toro czy Monster ABS, uzyskujemy gotowe stacje treningowe. Ich montaż jest wygodny i prosty zajmuje zaledwie 30 sekund i nie wymaga śrub. Są to akcesoria zapinane w formie haka. Monster Toro kompletna stacja do dipów (pompek szwedzkich) znakomicie zastępuje nam urządzenie wolnostojącą, która zajmuje sporo miejsce. Tymczasem w Hammer Tech ta montowana stacja do dipów ma regulację wysokości, tak więc jednego urządzenia mogą korzystać wszyscy. Z kolei jej rozszerzoną wersją jest Monster ABS, de facto dwufunkcyjna maszyna na mięśnie brzucha, ale też pompki szwedzkie, czyli 2 w 1. W tym przypadku właściciel siłowni otrzymuje dwa stanowiska treningowe w jednym akcesorium. Kolejnym dodatkiem do klatek jest ceniona przez kluby fitness – obrotowa przystawka dolna Landmine – do wiosłowania ze sztangą, rwań czy martwych ciągów. Tak więc przy rozbudowie bram Hammer Tech ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Aktualnie w sklepie Hammer Tech, znajdziemy 40 akcesoriów do bram, od różnego rodzaju drążków po uchwyty multigrip i drabinki.

Wyciągi – dodatki do bram Hammer Tech nowość w 2022

Nowością, którą oferuje producent Hammer Tech od 2022 roku, jest możliwość rozbudowy racków np. o wyciąg Smitha. Tym samym na bazie klatki Hammer Tech tworzymy kolejną bardzo popularną stację treningową. Z reguły maszyny Smitha są sprzedawane osobno i zajmują sporą powierzchnię. A w Hammer Tech możemy zaoszczędzić miejsce oraz koszty, nie trzeba nic przebudowywać. Poza tym dostępne są wyciągi stosowe i na wolne ciężary.

Z masywnejszymi akcesoriami do klatki Hammer Tech tworzymy prawdziwy kombajn, który zastępuje nam 4-5 maszyn. A właściciel siłowni może spać spokojnie, ze świadomością, że w Hammer Tech można rozbudowywać strefę siłową zgodnie z zapotrzebowaniem.
Ponadto w sklepie Hammer Tech znajdziesz ogromny asortyment akcesoriów, które pomogą ci utrzymać porządek w strefie wolnych ciężarów. Są to akcesoria do racków takie, jak wieszaki, półki, półki na talerze bumpery, ścianki wspinaczkowe, tarcze, do rzucania piłkami, karabińczyki do lin.

Skontaktuj się z nami, doradzimy, zaprojektujemy i wyprodukujemy na zamówienie, według twoich potrzeb. Sprawdź nasze wybrane realizacje!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -