Safe Sweat™, czyli strefa treningu na godziny

W Vancouver ruszyła pierwsza lokalizacja nowego formatu hybrydowych studiów treningu, Safe Sweat™. Koncepcja Safe Sweat™ narodziła się w 2021 roku. Jej biznesowymi rodzicami są Emre Ozgur i Andrea Kloegman.

Kto za tym stoi?

Emre Ozgur, magister ekonomii, zawodowy sportowiec, a także były trener personalny,  ostatnie 25 lat przepracował zarówno w dużych siłowniach, klubach, jak i studiach treningu.
Można powiedzieć, że Andrea Kloegman dorastała w branży fitness, w której ma również 25-letnie doświadczenie. Zajmowała się obsługą klientów.

O koncepcji Safe Sweat™

Pomysł Safe Sweat™ to chęć wypełnienia niszy na rynku. Zdaniem jego twórców, istniejące kluby fitness nie obsługują klientów. Uważają, że istnieje długa lista powodów, dla których wiele osób nie chce trenować z innymi. Stąd ich butikowe Safe Sweat™, na które składa się kilka przestrzeni treningowych zwanych suitami (FITsuite™). Klient może się w nich “bezpiecznie spocić”. Jak czytamy na stronie internetowej projektu, FITsuite™ to zdezynfekowana, czysta przestrzeń oferująca najwyższej klasy sprzęt, wysokiej klasy wykończenie, cyfrową bibliotekę ćwiczeń i wszystko, co potrzebne jest do efektywnego treningu. “Klienci Safe Sweat™ mogą ćwiczyć jak chcą i kiedy chcą, bez dodatkowej presji związanej ze wspólną przestrzenią lub zakłóceniami, które pojawiają się przy próbie treningu w domu” – czytamy w informacji. Istnieje również możliwość wykupienia treningu personalnego.

Safe Sweat™ w cyfrach

Pierwsza lokalizacja Safe Sweat™ ma powierzchnię ok. 820 mkw., a poszczególnie strefy treningowe – od 45 do 75 mkw.

Safe Sweat™, czyli strefa treningu na godziny

W Safe Sweat™ dostępne są 3 opcje członkostwa: Sweat Lite, Sweat i Sweat Max, w cenie  od 160 do 275 dolarów miesięcznie. Obowiązują na miesiąc bez umowy. Pierwsza lokalizacja może przyjąć maksymalnie 350 członków.

Źródło: materiały prasowe
Fot. kadry filmu reklamowego

- REKLAMA -