Technologia jako element przewagi konkurencyjnej

Wykorzystanie najnowszych technologii w urządzeniach treningowych staje się jednym z najbardziej kluczowych aspektów w działalności klubów, gdyż dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom można zbudować zarówno markę klubu, jak i przewagę konkurencyjną.

Konsole Life Fitness Discover SE3 HD o funkcjonalności tabletu zapewniają niewyczerpany arsenał rozrywki oraz ulepszoną interakcję klubowicza ze światem wirtualnym, klubowicza z trenerem, oraz klubowicza z klubem. Life Fitness umożliwia też właścicielom klubów dostęp do oprogramowania, otwartej platformy, która pozwala obiektom na tworzenie własnych aplikacji oraz gromadzenie danych klientów przez obiekt nie przez właściciela oprogramowania.

Urządzenia treningowe cardio Life Fitness są kompatybilne z popularnymi aplikacjami treningowymi (np. Runtastic, MyFitnessPal , Run Social) czy wearables, które umożliwiają użytkownikom monitorowanie wyników i postępów treningowych (rozwiązanie „Halo”). Z kolei dzięki wirtualnym trasom LifeScape ćwiczący przenosi się w najpiękniejsze zakątki świata, co powoduje wzrost jego zaangażowania oraz satysfakcji z treningu.

Inteligentna technologia umożliwia zbudowanie relacji z klientami, wyróżnienie obiektu fitness oraz maksymalne wykorzystanie maszyn (np. dostarczanie statystyk, które maszyny i w jakich godzinach są najczęściej użytkowane). Warto o tym pamiętać, wybierając dostawcę maszyn treningowych do klubu.

Więcej informacji na http://top-gym.pl/offers/kluby-fitness

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM

- REKLAMA -