just Gym

Nie tak dawno temu mówiło się o siłowniach, a stereotypowy użytkownik kojarzył się z ogromnym mięśniakiem na sterydach. Nadszedł jednak czas klubów i kultury fitness, to już nie tylko trening, ale cały lifestyle, to zdrowe odżywianie, aktywny tryb życia, dbanie o siebie by czuć się dobrze fizycznie i psychicznie.

Just GYM powstaje z myślą o tym, że bycie fit, to nie ABS i duży biceps, lecz chęć zmiany codziennej rutyny, zmiany sylwetki, poprawy jakości życia, to proces który rozpoczyna się wraz z momentem pierwszego przejścia przez śluzę wejściową. Just GYM to kluby nie tylko dla osób zaangażowanych, trenujących 5 razy w tygodniu i pilnujących restrykcyjnej diety, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można przyjść o dowolnej porze, by poruszać się dla zdrowia i wydzielenia endorfin, by czuć się lepiej.

Just GYM to klub dla wszystkich, a szczególnie dla ludzi młodych niezależnie od wieku – mówi Prezes Zarządu Paweł Ciszek – udało się nam opracować nowy model biznesowy, dzięki któremu będą powstawać przestronne kluby automatyczne czynne 24h/7 wypełnione sprzętem z najwyższej półki.  W klubie fitness nie może zabraknąć oczywiście zajęć grupowych, więc oferujemy je w cenie karnetu.  Skoro już o karnetach mowa, to dzięki wspomnianemu modelowi biznesowemu miesięczny koszt członkostwa będzie wynosił jedynie 59 zł miesięcznie przy zakupie w przedsprzedaży i 69 zł miesięcznie w ramach ceny regularnej, co sprawia że nasz format dostępny jest dla wszystkich. Chcemy również propagować zdrowy tryb życia wśród coraz młodszych osób tak, aby już od najmłodszych lat wyrobili w sobie zdrowe nawyki, wobec czego zdecydowaliśmy się udostępniać klub osobom od 16 roku życia za zgodą ich opiekunów, bo naszym zdaniem każdy może pozytywnie uzależnić się od fitnessu – dodaje.

Pierwszy klub Just GYM otwiera się 1 września w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej. To blisko 1800 m² powierzchni podzielonej na sześć różnorodnych stref treningowych: cardio, wolnych ciężarów, urządzeń izolowanych, treningu funkcjonalnego (crossfit), salę zajęć grupowych i przestronne wygodne szatnie.
Kolejne placówki ruszą jeszcze w tym roku – dodaje Paweł Ciszek.

Więcej informacji na www.justgym.pl

- REKLAMA -