Fitness Express – pierwszy klub nowej sieci

Ruszyły zajęcia w klubie nowej franczyzowej sieci Fitness Express w Rybniku. Jak zapewniają przedstawiciele sieci, profesjonalny zespół, doskonały sprzęt treningowy i wygodne zasady członkostwa to cechy, na które postawiła marka. Proste i intuicyjne zasady korzystania z klubów Express Fitness przejawiają się w postaci cennika. Koszt członkostwa w klubie to 69 zł, karnet obejmuje zajęcia fitness oraz siłownię.

 

Strefa cardio, strefa maszyn siłowych, strefa izotoniczna, czy funkcjonalna to tylko kilka atrakcji, które czekały na nowych użytkowników podczas dni otwartych pierwszego klubu nowej franczyzowej sieci Fitness Express w Rybniku. Fani sportu mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą sprzętu, z którego korzystają już od poniedziałku 18 czerwca. Klub wyposażony jest w urządzenia firmy Matrix, a do dyspozycji klubowiczów jest ponad 60 szt. sprzętu cardio, w tym nowość z oferty dystrybutora S- Force i S-drive. Co istotne, klub zapewnia pełną gamę maszyn oporowych i najwyższą linię sprzętu siłowego – Magnum.

 

– Dni otwarte pierwszego klubu Fitness Express w Rybniku, które odbyły się w dniach 4-17 czerwca pokazały, że jest to nowoczesny klub stawiający na jakość, a co za tym idzie jest to atrakcyjna oferta franczyzowa. Stawiamy na rozwój, dlatego też aktualnie jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi inwestorami na temat otwarcia klubów sieci Fitness Express w innych miastach na terenie całej Polski – mówi Marcin Piotrowski Dyrektor Generalny franczyzowej sieci Fitness Express.

Zajęcia wprowadzające Intro Express

Nowi użytkownicy klubu, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze sportem mają możliwość uczestnictwa w specjalnie zorganizowanych zajęciach wprowadzających Intro Express. Celem zajęć jest przede wszystkim wyjaśnienie zasad korzystania z klubu, a jednocześnie przybliżenie aspektów treningowych. Harmonogram zajęć grupowych Fitness Express bazuje na najpopularniejszych formach opartych o ćwiczenia z ciężarem własnego ciała i podstawowymi przyrządami. Aktywni sportowcy mają okazję sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności na takich zajęciach jak Tabata, Cross, Interwał czy Zumba. Jednym z priorytetów nowej sieci klubów jest zbudowanie społeczności Fitness Express, która będzie zarażała pasją do sportu i aktywnego trybu życia. Aktualny harmonogram zajęć grupowych jest dostępny dla wszystkich użytkowników klubu, a wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące nowych form – jak zaznacza właściciel sieci klubów Fitness Express – są mile widziane.

Więcej informacji na stronie: www.fitnessexpress.pl lub
https://www.facebook.com/fitnessexpressrybnikpl/

 

O marce Fitness Express:

Fitness Express to ogólnopolska sieć franczyzowa. Podstawowym założeniem konceptu Express Fitness jest prostota, rozumiana zarówno z perspektywy użytkowników, jak i właścicieli klubów. Model biznesowy zakłada minimalizację nakładów finansowych niezbędnych do uruchomienia oraz prowadzenia klubu, m.in. poprzez ograniczenie liczebności obsługi klubu, automatyzację procesów zakupu karnetu oraz wejścia/wyjścia z klubu. Kluby wyposażane są u dostawców oferujących wysoką jakość sprzętu, przy optymalnych cenach zakupu i atrakcyjnych warunkach serwisowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że kluby Express Fitness gwarantują wysoki poziom satysfakcji Klubowiczów oraz wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ